Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek, hogy növekedett a...

Kinek, hogy növekedett a pocakja? Baj, ha az enyém egy jó ideje nem nőtt, és ugyanakkora a körfogata?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 34 hetes,folyton mérem a pocakom,és most már egy jó ideje megállt.63-64 cm-rel kezdtem,ma a 34.héten 113 cm,de szeptember 1-én már 112 cm volt. Ha ránézek,akkor szerintem sokat nőtt,de úgy tűnik mégse. A baba szerintem jól van,egész nap mocorog,meg rugdos,meg azóta kétszer voltunk orvosnál,és normál adatokat produkált,sőt valószínű magas lesz,de mégiscsak fura..

2012. okt. 17. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne méregess és ne agyalj ilyeneken, mert a hasméret (amennyiben nem látványosan irreális méret a korhoz képest) semmit nem jelent és teljesen alkatfüggő. Nekem, bár nem mértem soha, pl úgy volt, hogy az elején nagyon korán kezdett el nőni viszonylag nagyra. A 14. hétre úgy néztem ki mint egy 5 hónapos kismama. Aztán megállt egy időre, utána megint hirtelen nagyot nőtt. De akkorát, hogy a 24. hét környékén az emberek kérdezgették, hogy mikor szülök, már nagyon a végén vagyok? Én meg mondtam, hogy nem...azóta nem nőtt szerintem semmit, most kb a "korának megfelelően" néz ki, senki nem hüledezik, hogy mekkora. ha minden vizsgálat jó, és mocorog is, akkor miért kéne aggódni? 30 hkm
2012. okt. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is sokat mértem a pocakomat,90 cm-ről kezdtem,és most 105 cm.Én 34+3 napos vagyok,a baba jól fejlődik 2200 gramm.

Senki nem gondolja hogy nemsokára szülök.

2012. okt. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!