Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik ti mennyit szedtetek...

Kismamik ti mennyit szedtetek fel a terhességetek alatt?

Figyelt kérdés
Én 23 hetes leszek szombaton és 8kg-nál tartok :( Ma rám is szólt a védőnő,hogy ez sok. Jogosnak is érzem. De kíváncsi másnál,hogy alakult ez.
2012. okt. 17. 09:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
37 hetes vagyok 13kilót szedtem fel. Viszont az első terhességemnél meg 22-őt.
2012. okt. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én már ugyan bő 2 héttel ezelőtt megszültem,de 7.5 kiló volt a végére.172 centi vagyok,és 65 kilóval kezdtem.Ma reggel mértem meg magam és 63.5 kg vagyok...
2012. okt. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
az elsőnél 24kg-ot,másodiknál 22 kg-ot,a harmadiknál 26kg-ot,ő most 5 hónapos,amúgy 55 kg-al kezdtem,most vagyok 60kg,hú,de sokat kaptam én a védőnőtől,meg az orvostól!!
2012. okt. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A 2. vagyok.Az első gyereknél 15 kg,a 2.-nál 11 kg jött fel,a kezdősúlyom akkor 62-63 kg volt.
2012. okt. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szerintem függ a testalkattól, hogy kinek mennyi a sok. Első terhességemnél 13 kg-ot híztam, most valamivel többet. Mindkét esetben 77 kg-val szültem, csak az elsőnél 64 kg-ról indultam, most meg kb. 60-ról, nem tudom pontosan, mert csak 12 hetesen mért a védőnő és akkor már 69 kg voltam. Emellett 172 cm magas vagyok. Azt mondta nem gond, mert a testalkatomhoz képest ez nem sok, az utolsó pillanatig mindenki azt mondta, hogy nem is látszik, hogy híztam volna, csak a hasam nőtt. Persze aki eleve nagyobb súlyfelesleggel kezd, annak a tizenakárhány kiló már soknak számít, de aki 40 kg-val, annak még a 20 sem olyan sok.

A másik, hogy első terhességemnél egyik terhesgondozáson azt mondta a doki, hogy keveset hízok, egyek többet. Na, én éjjel nappal édességet ettem, meg mindent ami belémfért. Mentem nagy boldogan a következő gondozásra, hogy milyen szépen hízok, erre meg közölték, hogy sokat híztam, talán diétáznom kéne... :S Na, akkor döntöttem el, hogy elmennek a fenébe, akkor eszek akkor és annyit amennyi jólesik! :) És utána már nem is foglalkoztam a mérlegeléssel! Sokkal nyugodtabb lettem!!! :D

2012. okt. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
4kg-ot eddig, 22hetes vagyok. Előző terhességemnél +13kg-al zártam, nem szeretném most sem túllépni, de szerintem is alkatfüggő, na meg itt vannak a falási rohamok, amikkel az ember kaparja a falat egy darabig, de aztán muszáj enni (nekem ezek is vannak éjjel, de egyelőre mérlegen nem látszik).
2012. okt. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
170 cm vagyok amikor teherbe estem 92 voltam, 97 kilóval mentem szülni és végül 84 kilóval jöttem ki a szülőszobáról. Ebben nagyban benne volt az első három hónapnyi rosszullét, aztán epegondok és végül a kisfiam aki végig a fenn feküdt a gyomromba.
2012. okt. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szia. Én 50kg-val kezdtem a terhességem és 75 kg-val mentem szülni:S Most 7 hónapos a lányom és 5kg felesleg van rajtam. Igaz nekünk nem tervezett baba volt, dohányoztam, de amint megtudtam, hogy terhes vagyok egyből letettem. Szóval a védőnő szerint minimum 10kg a leszokás miatt jött rám.
2012. okt. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30 hetes vagyok, 6,5 eddig.
2012. okt. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
17 hetes vagyok és eddig fél kg-t pedig nem az a vékony alkat vagyok...
2012. okt. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!