Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Télen milyen kabátban jártok...

Télen milyen kabátban jártok majd, amikor már nem ér be a régia pocak miatt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 07:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Én az első kettővel szerencsés voltam, mert pont belefértem az egyik kabátomba, november végén és december közepén szültem, de most màrciusra vagyok kiírva és már most akkora a pocakom, mint a másik kettővel 8 hónaposan, így biztos abba nem férek bele megint. Arra gondoltam, veszek egy poncsót magamnak, mert olyan sokat nem járkálok a hidegbe.
2012. okt. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hal istennek akkor mar nem dolgozok igy meleg pulcsi es ra kabat.
2012. okt. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez általában mindenkinél gond, ha télen nagy a pocak. Én az első terhességemmel is február végére voltam kiírva, és most szintén. Akkor előtúrtam a szekrényből egy kb.15éves kabátot, abban teleltem ki. Most viszont venni fogok tuti vmit, mert én se szerettem azt a kabátot, de a férjem egyenesen utálta. Akkor december közepéig egy belül szőrös, zippzáros kabátkát hordtam, mert sokáig jó idő volt, és gondoltam 2hónapot csak kibírok a régi kabátban. De szerintem idén hamarabb hideg lesz, plusz a hasam is 2hónappal nagyobbnak látszik. Csak sajnálok érte 10ezret kiadni. :-/ Van mellettünk egy nagyon jó turkáló, remélem ott talán kapok. Ha nem, marad az új.


Nekem van poncsóm. Én már ebben a tizenpár fokban fázok benne! Annyit ér, mint egy vastagabb kötött pulcsi. Átfújja a szél.

2012. okt. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

amíg nem fázom,vastag poncsó+alatta vastag pulcsi, azután előveszem az előző terhességemnél kínaiban vett XL-es ilyen fazonú kabátomat, ugyanúgy feb végére vagyok kiírva mint 2 éve.


[link]


nem a legcsinosabb de nekem az volt a szempont hogy ne legyen 30.000Ft és takarjon be rendesen, rettegek a felfázástól.

2012. okt. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy poncsó télen a mínuszokban? Mondjuk -15 fokban? És ezt egy leendő anyuka írja??? Mert ha egy tizenéves tinilány talál ki ilyet, akkor azt mondom, hát életkori sajátosság.

Vannak kismama télikabátok. Ha sokallod érte a pénzt, vegyél egy bővebb fazonú normál kabátot. Turkálókban is láttam már nem is egyszer kimondottan kismamakabátot.

2012. okt. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én szerintem a férjem egyik kabátját fogom hordani. Kimennem biztos, hogy kell minden nap, mert van már egy lányom, és ő igényelni fogja.
2012. okt. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az elkeseritő hogy egy normális kismama kabátot sem látni...
2012. okt. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én január közepén szültem, ráadásul ikreket, szóval óriási volt a hasam. Az volt a szerencse, hogy elég enyhe tél volt, nem volt mínusz 20 fok nappal, éjjel sem, de akkor úgysem járkáltam sehová. Én nem vettem kabátot a terhesség miatt, volt egyéb kiadás más, fontosabb dolgokra. A kabátomat nem gomboltam be, aláöltöztem melegen, vastag sál... de legtöbbször inkább autóval mentem, abban úgyis van fűtés. Az utolsó hetekre anyukám kabátját kértem kölcsön, aki 30 kilóval nehezebb nálam.
2012. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is férjem kabátjai között kerestem magamnak és szerencsére találtam is, amit már nem használ, nekem viszont jó lesz, remélem a végéig. :)

Azt be tudom cipzárazni, alá felveszek egy meleg pulcsit, fölé poncsót, ha hűvösebb lenne.

Én december elejére vagyok kiírva, reménykedem, hogy nem kell másik kabátot vennem arra a pár hétre, amikor hűvösebb lenne.

2012. okt. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat.

Talán én is előtúrok valamit a régi nagy kabátok közül vagy a turiban keresek valamit:)

2012. okt. 18. 08:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!