Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik aug.12-19 között vannak...

Akik aug.12-19 között vannak kiírva, hogy érzik magukat? Jóslófájások vannak? Mit mutat a CTG, NST? Milyen a méhszájad?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én aug. 20-ra vagyok kiírva. A méhszájam: 2000. Nekem már elég korán jelentkeztek jóslók, az egész várandósság alatt fájt a hasam, rengeteg magnéziumot szedtem, aztán a 36. héttől abbahagytam a magnéziumot, és azóta nem fáj, nem keményedik a pocakom. :S Már nagyon szeretném a kezemben tartani a kisfiam, de hát még nem nagyon jelzi hogy jönne. Jelenleg egy nap kb. 2-szer keményedik a pocim. Az nst viszont mutat elég szép fájásokat, 70 körüliket, de azokat nem is érzem, szóval nem tudom mikor lesz itt babó.

És te hogy vagy?


38 hetes kismami

2009. aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem nincsenek jósló fájásaim, a gép sem mutat semmit,a méhszájam is teljesen zárt.Nekünk is fiúnk lesz, első baba.

Boldog babavárást!


Más kismama van még?

2009. aug. 7. 14:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 19-re vagyok kiírva. Tegnap este 21:50-től mensis görcsik,de elviselhetőek,aztán éjjel 5-10-15 percenként keményedések. Reggel hívtam a szülésznőt,behívott.megvizsgált a dokim,rövidült méhnyak,éppen hogy csak egy újnyira nyitva a külső méhszáj,ráraktak az nst-re,kérdezte a doki hogy mennyire érzem a fájásokat,mondtam hogy érzem de nem elviselhető,ő fel vett volna az osztályra,de nem tudott biztosat mondani,szóval a szülésznővel úgy döntöttünk hogy haza jövök,ha sürüsödnek és erősödnek a fájások,akkor irány vissza ( 5 percre vagyunk a korháztól) azóta 3-12 perces fájások vannakmde még mindig nem vészesek,viszont most voltam pisilni és a tisztaságimon,halványbarna maszatka volt,lehet a vizsgálattól,mert nagyon fájt,mikor a méhszájat nézte a doki. várok még egy kicsit,ha megint lesz maszat,felhívom a szülésznőt.
2009. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én aug 18.-ra vagyok kiírva!Rengeteget keményedik a pocim,viszont az Nst alig mutat fájásokat.Leszakad a hátam,fájnak a bordáim.Főleg a bal oldalamon.A méhszájam a 36.héten volt 2220.
2009. aug. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!