Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam hüvelyi uh-n, amúgy...

Ma voltam hüvelyi uh-n, amúgy 6 hetes vagyok. És azóta enyhén barnás a bugyim, de a doki a méhszájból vett kenetet, ami véres volt, de azt mondta nyugodjak meg, ez nem baj. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem is görcsöl a hasam, és semmi problémám nincs, csak idegesít ez a barna akármi. Ugye nincs gond? (Külföldön voltam nődokinál, mivel külföldön dolgozom odatartozom.)Vagy hüvelyi uh után természetes a maszatolás?
2008. máj. 20. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is barnás volt, amikor 8 hetesen az orvos kenetet vett a méhszájról. Azt mondta semmi baj, csak érzékenyebb a méhszáj. Ha az orvos azt mondta semmi baj, szerintem nyugodj meg, elmúlik.
2008. máj. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne izgulj,mert ilyen előfordulhat hüvelyi ultrahangnál.Amíg nincsenek görcsid és erős vérzés,addig megnyugodhatsz!
2008. máj. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Rákszűrésnél én fél-egy napig enyhén véreztem. Miért vett a méhszájból mintát? Ha mintát vesz az okozhat ilyet, barnás azért lehet, mert már alvad a vér, ami kijön belőled.

Ha nagyon nyugtalanít próbáld meg felhívni a dokit, ő tud 100%-ra megnyugtatni. A hüvélyi uh ilyet nem okozhat szerintem, nekem emiatt nem volt gondon, és nem hallottam még, hogy másnak lett volna, inkább a mintavétel lehet az ok.

2008. máj. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rákszűrésnél a doki miután kenetet vett, megfesti a méhszájat jódoldattal, így meglátja a beteg sejteket, ez is a rákszűrés része(a beteg sejteket nem festi meg a jód). Ha nem nagy mennyiséget látsz, az is lehet, hogy az csak a jód.
2008. máj. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
13 hetes vagyok, már volt 3 hüvelyi uh-om, de semmilyen véres-barnás utóhatása nem volt. Szerintem ilyen kérdésre csak a Nőgyógyász tud megnyugtató választ adni.
2008. máj. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond,ha 1-2 napon belül elmúlik.Nekem 24hetesen vett a doki kenetet rákszűréshez,utána(csak aznap)én is barnáztam,de ez kenetvétel után gyakori.Egy kicsit megsérti a méhszájat,és ennyi.De azért pihizz.. 35hetes kismama
2008. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi lányok a megnyugtató válaszokat, már nem vészes...

Boldog napokat!

2008. máj. 20. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!