Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Furcsa álmok terhesen? Kinek...

Furcsa álmok terhesen? Kinek milyen különös, vagy éppenséggel szép álma volt?

Figyelt kérdés
Én azt álmodtam,hogy nyomnom kell,de a köldökömön bújt ki a babám,iszonyat nagy haja volt (egyik gyerkőcnek sem volt nagy haja:-) ) és tojás feje volt,és kb 3-4 hónaposnak nézett ki a kislány.

#terhesség #babás álmok
2012. okt. 15. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem inkább rémálmaim voltak sajnos. Visszatérő álom volt, hogy kopognak, kinézek a kukucskálón és egy kínai pasi néz velem farkasszemet.:) Nem tudom, hogy miért álmodtam ezt, de többször is megesett.
2012. okt. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beleülök egy felfújt nagy úszógumiba, és a vízen nagyon gyorsan elkezd pörögni (ez volt a szülés és vajúdás), végül egy fehér galamb bújik ki -nekem is- a köldökömön :). 4,5 éves kisfiammal álmodtam ezt. Most 2 kislányt várok, jelenleg még elég furcsa szexuális töltetű álmaim vannak :D 23 hkm
2012. okt. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az elején csak szép álmok voltak: álmodtam arról, hogy milyen lesz Ő, hogy mennyire szeretem, hogy vigyázok rá stb., és akkor mindig nagyon jól keltem, kipihenten. Most léptem a 3. trimeszterbe, az első babámat várom és eléggé félek a szüléstől. Nem kimondottan attól, hogy "jajj fájni fog", hanem az ismeretlentől, hogy hogyan fog menni, egyáltalán mi vár rám, képes vagyok-e rá stb. És leginkább ezzel is álmodom. Nemrég volt pl., hogy elkezdtem sírni és hisztizni kikelve magamból, hogy nem akarok szülni, nem tudom megcsinálni és magyarázták az orvosok, hogy már nem lehet visszacsinálni, muszáj lesz megszülnöm! Ezek már nem olyan pihentetőek...mondjuk már az éjszakák is egyre kevésbé azok :)
2012. okt. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!