Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Forró vízben nem lehet fürödni...

Forró vízben nem lehet fürödni. De zuhanyozni lehet vele?

Figyelt kérdés
2008. máj. 20. 11:08
 1/8 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Nem szabad mert vérbőséget okoz a meleg!Üdv 32hetes kismama
2008. máj. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!!!

Nem írod hogy terhes-e vagy és hogy mennyi idős a terhesség!!!Azt tudom ajánlani hogy ne fürödj forró vízben és szerintem ne is zuhanyozz mert a túl meleg nem tesz jót!!!HA KORAI A TERHESSÉGED AKÁR ELIS VETÉLHETSZ!!!

2008. máj. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Zuhanyozni lehet. Nem ugyan az, mintha jó pár percig ülnél a forró vízben. Nekem se ajánlották a fürdést, de mivel nagyon szeretem a forró vizet ezért én mindíg abban zuhanyzok. Semmi bajunk.

32 hetes kismama

2008. máj. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
14 hetes terhes vagyok!
2008. máj. 20. 11:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem mertem kockáztatni a zuhanyt sem, pedig igen forró vízben szoktam zuhizni.

Tudod, ez is olyan, hogy kinek hogy reagál a szervezete. Én nem kockáztattam...

Szerintem te se tedd.

(főleg nyár jön, én télen nem fürödhettem meleg vízben...)

2008. máj. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez az egész meleg vízes hiedelem egy túlzás.Aki egész életében forró vízben fürdött,annak a szervezete hozzá van szokva és egyáltalán nem árt!
2008. máj. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia én is mindennap fürdök,nem túl forró vízbe.Ha meg zuhanyzok akkor jó meleggel,de az se legyen forró.És mikkor még nem tudtam hogy babás vagyok akkor meg jó meleg vízben üldögéltem.Csak azt tudom ajálanni hogy csináld azt ami jólesik,mert ami neked jó az a babának is.üdv 37 hetes kismama.
2008. máj. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én mindig 41 fokos vízbe ülök be és 37 amikor kijövök.Az ég világon semmi bajom,ráadásul nagyon jól ellazulok!A kádam én takarítom,tehát tiszta.

Azt csináld,ami jól esik és ne azt amit mások bebeszélnek!

2008. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!