Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korházba ha ilyen összeállítás...

Korházba ha ilyen összeállítást viszek az jo szerintetek? Vagy vegyek rövid ujju bodyt inkább?

Figyelt kérdés
Novemberbe születik a kislányom és nem tudom hogy jol gondolom-e az öltöztetést.56-os hosszu ujju bodybol van 6db és ezt gondoltam a rugi alá. Kb.23 fok van a lakásba.
2012. okt. 14. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
A hosszú ujjú az jó a rugi alá, a legjobb ha a rugi is hosszú ujjú. 23 fok viszont elég kevés, szerezzetek be egy hősugárzót, főleg ha távfűtés van nálatok is, mert azt éjjelre majdnem mindenhol kikapcsolják.
2012. okt. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

dehogy keves a 23 fok. :) nem is egeszseges ha tulzottan meleg van, alvashoz 18-20 fokot ajanlanak. egyedul furdetenel kell kb 24 fok.

amugy meg jo a hosszuujju body is csak ezert nem kell rovodujjut venned szerintem.

2012. okt. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem jó.

Az a fontos,h a keze ne legyen hideg.Akkor fázna.

Az elején fontos jól öltöztetni,mert a piciknek nincs még hőháztartása.

A meleg szoba és az agyontakargatás viszont tilos.

Nekem 20-21fokot ajánlott a gyerekorvos.

Mikor fürdettük csak akkor volt 24fok körül.

2012. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!