Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok? (kérdésed túl...

Terhes vagyok? (kérdésed túl rövid. )

Figyelt kérdés
Úgy egy hónapja kiszakadt a gumi, de idejében észrevettük így a párom nem élvezett belém. De azóta kívánós lettem, rosszulléteim vannak, 12 napja késik a menzeszem. Gabriel terhességi teszt negatívat mutatott, de állítólag többet is el kell végezni,hogy biztosak lehessünk az eredményben. Most viszont elkezdtem vérezni, és nem tudom, hogy ez menzesz e, vagy terhesség alatt előforduló pecsételős vérzés. Holnap megyek nőgyógyászhoz.
2012. júl. 9. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a teszt negatív és elkezdtél vérezni, nem valószínű a terhesség. Plusz ha egy hónapja volt az aktus, akkor már ki kellene mutatnia a tesztnek.

36hkm

2012. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A tesztet már egy hete megcsináltuk.
2012. júl. 9. 20:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne egy tesztet holnap is csinálni, biztos ami biztos alapon.
2012. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól is függ, milyen a vérzés. Az élénkpiros, bő, darabos vérzés nem utal terhességre, a barnás, kevesebb vérzés mellett lehetsz terhes. A teszteket nem feltétlenül muszáj ismételni, nekem pl. egyetlen teszt elég volt, amit az elmaradt menstruáció hetedik napján (tehát egy hét késés után) végeztem el. Szerintem a teszt ilyen idős terhesség kérdésében már biztosat mutat.
2012. júl. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!