Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak ha van kedvetek tippelni!?

Csak ha van kedvetek tippelni!?

Figyelt kérdés

Hány hetes a baba a pocakomban? Fiú v. lány?

Bocs a csúnya képért, de iszonyat sokat híztam.


[link]


2012. okt. 13. 11:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, 20kg-ot híztam eddig, ált. 25kg-ot szoktam:(

3. baba.

31. hét közepe:)

30. heti uh-on 1 héttel volt nagyobb a baba a méretei alapján.


2. babám a 37. hét elején 4250gr-al született.

Pedig már terhesvitamint is nagyritkán szedek. Cukros sem vagyok. Nem értem, hogy miért ekkora nekem mindig a hasam és a babáim.


Köszönöm a tippelést.

2012. okt. 13. 13:00
 12/15 anonim ***** válasza:
Nyugiii nem vagy vele egyedül:)én ikreket vártam először és közel külön-külön 3,5 kilóval születtek,20 kilót szedtem fel,majd most eggyel 13 hét alatt már a 3. plusz kilómnál tartok és akkora pocim van mint egy félidősnek,ugyanúgy mint anno a kettővel csak most egy van:)így én is nagy babra számítok,ilyenek vagyunk és kész,amúgy jól eloszlik rajtad az a +20 kiló mert nem nagyon látni,és nem puncsolni akarok vagy oltári vékony vagy alapból vagy nem tudom hova ment már rád ennyi a pocidon kívül??!!
2012. okt. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

A combomra és a fenekemre főként. 15cm-el nagyobb a csípőm:((((

Átlag testalkattal kezdtem, most 85kg vagyok:(

2012. okt. 13. 13:47
 14/15 anonim ***** válasza:
amugy nem a terhesvitamin miatt hizik az ember es a baba sem lesz nagyobb tole. en elejetol fogva szedem a vitamint 37 hetes vagyok 11 kilot hiztam (48-rol kezdtem) a babat most 2700 grammra saccoltak. siman mindenorasnak neztelek.
2012. okt. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

32+2 nap, mellső fali lepény:)

[link]

2012. okt. 16. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!