Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismami vagyok még...

25 hetes kismami vagyok még mindig sok hely van odabent a babának, hogy nem rúgdos egyfolytában és erősseket? Vagy ezeket ne ugy képzeljem mintha valaki bellülről ütegetne?

Figyelt kérdés
2008. máj. 19. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Nemsokára meg fognak erősödni a mozgások.Sőt nekem most a végén tudott szerezni néhány fájdalmas pillanatot.Tud olyat is rúgni,hogy fájjon.

Nekem a 26-27. héten indult be a nagyon kemény mocorgás.

2008. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
remélem is hogy beindul elégé izgulós vagyok.:D aztán meg azt mondják mivel fiú lesz kicsit lustácska de remélem beindul köszönöm a válaszodat és boldog babavárást.
2008. máj. 19. 22:01
 3/6 anonim válasza:
Én is hasonló gondolatokkal küzdök :) A 25. hétben járunk, és az én bébim sem rúgja még szét a "házat". Sőt egyik nap mozgékonyabb, másik nap csendesebb. Szerintem rendben van ez így.
2008. máj. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A csendes erős napok meglesznek később is.

Felrázza néhány külső behatás,az időjárás változásai is befolyásolják a mozgásmennyiséget.Minket a legefrontok kifejezetten megmozgattak,volt hogy aludni nem tudtam tőle.

Nekem van egy professzorom,akinek a hangját imádta és az összes előadásán tombolt odabent,én meg nem tudtam figyelni.Az utazás,főleg a rosszabb villamosok is mindig felrázták.No meg a szívhanghallgatást is nagyon utálta.Nem hagyta magát,és volt hogy le kellett fogni.

De az is lehet,hogy kicsit lustább a baba.A fiúk tényleg nem annyira mocorgósak.Ah édesanyám mondta a kislány kínozza az anyját,és tényleg.


Első válaszadó

2008. máj. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szia én 33 hetes vagyok kisebb mozgásokat rzgéseket éreztem már a 16 dik héttöl.igaz én nagy darab vagyok de a nagyobb mozgásokat amit már az apa is érez kivülröl nekem a 29 dik héttöl kezdödtek.most miest lefekszek az ágyra szemmel látható a kicsi ahogy kinyomja valamelyik testrészét.hidd el lesz még jóval erösebb mozgás de szerintem csodálatos érzés.
2008. máj. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oh nagyon jó,hogy írtatok és kifejezetten örülök neked kedves utolsó válaszoló ugyanis én is duci vagyok és még a férjem nem érzi mikor ráteszi a tenyerét a pocimra.De ahogy olvasom még fogja érezni ő is köszönöm és boldog babavárást
2008. máj. 20. 14:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!