Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy vesével terhesség? Lehetsé...

Egy vesével terhesség? Lehetséges?

Figyelt kérdés
1,5 éves korom óta egy vesével élek, most 21 vagyok. Nincs semmi problémám vele. Viszont olvastam, hogy a terhesség alatt megnövekszik a vesék szerepe. Okoz-e majd ez gondot, ha esetleg gyereket vállalok? Vagy nem is lehet emiatt gyerekem? Köszi.
2012. okt. 11. 11:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 1 vesével született 3 éve.Sokkolt a diagnózis.Biztosan teherbe tudsz esni,azt nem befolyásolja.Szerintem gyakrabban fognak vizeletet nézni terhesség alatt,semmi extra.Örülök hogy nincs vele problémád,és jó olvasni hogy 1 vesével is lehet problémamentesen élni.Én most sem tettem tul magam rajta,óvóm a fiam mindentől ez miatt.Sok sikert a babavállaláshoz!!
2012. okt. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!