Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon megfaztam, nem vagyok...

Nagyon megfaztam, nem vagyok igazan taknyos de a torkom szornyen faj!Milyen hazi praktikak vannak az ego torok erzese ellen?

Figyelt kérdés
28-dik hetet toltom
2008. máj. 19. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Probáld meg negro cukorkával,mézzel.Nekem mikor a torkom fájt,Tamtum verde cukorkát ajánlott a háziorvos.Recept nélkül kaphato a patikában.Remélem jol irtam a nevét.Nem vettem meg,a mézes negro segitett.Jobbulást.
2008. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Homeopátiás szereket lehet szedni terhesen is. Torokfájásra nagyon jó a Homeogene 9. Nekem legalábbis nagyon bevált, azóta is ezt használom,ha kell, pedig már szedhetnék bármit. Ha elkezded szedni és a szedés elején azt érzed, hogy még jobban fáj, ne ijedj, meg, ezt gyors javulás fogja követni!

Jobbulást!

2008. máj. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vöröshagyma,propolisz(ezt méhészeknél megveheted),forró tea,méz.Ez 1-2 nap alatt helyrehoz.
2008. máj. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én is ebben a cipőben járok nálam a forró tea a méz és a negro segít!!!! 3.napja szenvedek de a torkom mára már nem fáj.

22 hetes kismama

2008. máj. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonm a valaszokat, sajons kulfoldon el;ek es fogalmam nincs itt milyen homepatias szerek vannak, de isozm a citromos teat eszema halls cukorkat na meg fokhagymas piritost, remelem par nap es jobb lesz.
2008. máj. 19. 17:33
 6/6 anonim ***** válasza:

En hagymateat foztem,mar reggelre nem is fajt annyira,a mezet utalom,de elso ejszaka 1 fel "macis" mezet megettem...de csak azert mert a hagyma teat jobban utaltam mint a ,ezet,pedig nagyon jo volt,de a masodik bogrevel nem birtam mar lenyelni.

Jo gyogyulast!

Es nyugi,lassan el fog mulni.En 2 hetig szenvedtem ettol.

2008. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!