Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csüt. - péntekre nemvárom, ma...

Csüt. - péntekre nemvárom, ma meg tegnap előtt pár csepp barna pötty volt a bugyimon, olyan mindjárt megjön érésem van, fel vagyok puffadva pár napja, és kb egy hete fájnak a melleim. Lehetek babás?

Figyelt kérdés

Kismamik, ti hogyan éltétek meg ezt az időszakot? Esetleg tapasztalatok? :)

köszi, puszi


2012. okt. 9. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem beágyazódásos vérzés lehet :) és szerintem babás leszel!
2012. okt. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1 héttel korábbi tüneteket még nem okozhatott terhesség, mert akkor még be sem ágyazódott. A beágyazódás kb 7-10 nappal a megtermékenyülés után történik, addig nincs fizikai kapcsolatban az embrió az anya szervezetével, tehát addig nem okozhat tüneteket.

Viszont a beágyazódás után 1-2 nappal a legérzékenyebb (10-es) tesztek már kimutathatják a terhességet, szóval több értelme lenne csinálni egy tesztet, mint itt tippelésre bocsátani a dolgot, mert erre a kérdésre a legkorrektebb válasz, hogy vagy terhes vagy, vagy nem, ettől meg nem leszel okosabb :)

Én úgy éltem meg ezt az időszakot, hogy amint értelme volt, teszteltem, ki is mutatta már az aktuális menstruáció előtt 5 nappal, hogy terhes vagyok.

2012. okt. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!