Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismama vagyok....

8 hetes kismama vagyok. Holnap fogok találkozni a védonovel. Szokás pénzt adni neki a terhesség során?

Figyelt kérdés
2008. máj. 19. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
NEM!! Én még soha nem hallottam, hogy vki is adna, nem szokás, felesleges! :) Másra költsed majd...
2008. máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem!!!!Inkább ha megszültél akkor vigyál neki bon-bon vagy virágot. illetve ő fog jönni látogatni és akkor. esetleg a névnapjára is vihetsz virágot. A pénzt költsd a babára meg magadra, meg ha a dokid fogadott arra is.
2008. máj. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! :)
2008. máj. 19. 16:02
 4/5 anonim ***** válasza:
nehogy adjál! egyáltalán miért merült fel benned ez a kérdés?
2008. máj. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze a mai világban mindenkinek ez fordul meg a fejében elsöként.Mennyit vagy illik e adni.És igen ezt mi alakitottuk ki.De ha szivböl csinálja az meg fog látszani a munkáján.Ne az elsö nap,de ha szimpatikus neked,és meg vagy vele elégedve,vegyél neki ajándékot.Csokit,kávét,egyebet.Ö meg érti hidd el,mennyibe kerül egy kisbébi nevelgetése.
2008. máj. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!