Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tavaly volt egy vetélésem!...

Tavaly volt egy vetélésem! Szerencsére most terhes vagyok 7 hetes. A doki felírt egy hüvelykapszulát (Utrogestan). Azt mondta, tegyünk meg mindent! Szedett már valaki ilyet? Mit tapasztaltatok? Nem árthat a babónak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
ha aza orvosazt mondta használd akkor bízz benne és használda javaslatokszerint.!! ő az orvos ő tudja hogy lehte kell e ha kell akkor meg főként használd. de nem értem ott vagy nem mersz kérdezni?
2009. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor, mikor ott voltam, annyi minden elhangzott, hogy ezt nem jutott eszembe megkérdezni!Most meg nem kérdezhetem meg, mert szabin van! Természetesen használom, csak kíváncsi lennék mások tapasztalataira is!
2009. aug. 5. 15:35
 3/10 anonim ***** válasza:

szia!


váltsd ki bátran a patikában, ha nem vagy allergiás a földimogyoróra és a lecitinre :) a betegtájékoztatón mindent megtalálsz, de a lényege:


Hormon kezelésére szolgáló gyógyszer.

A hüvelyi alkalmazás a terhesség támogatására szolgál különösen az alábbi esetekben:

- ismétlődő vetélés esetén

- mesterséges megtermékenyítés során (IVF)

- stb


tehát ez egy hormonkészítmény, ami a hüvely hámján keresztül szívódik fel és segíti a várandósságot!! :)


Minden jót! :)


[link]

2009. aug. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is használnom kell a 13. hétig. Használjad mindenképp, progeszteront tartalmaz, ami segit megmaradniaa babádnak. Ha abbahagyod gond lehet.
2009. aug. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! használni fogom!
2009. aug. 5. 15:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is tavaly volt egy vetélésem.Most 18 hetes vagyok.A 12.hétig én is használtam.Nyugodtan szedd te is,támogatja a terhességet.
2009. aug. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én is használtam 12 hetes koromig. Tulajdonképpen ez valamilyen szinten a sárgatest hormon szerepét veszi fel, ami bizonyos előző hormonkezelések hatására nem biztos hogy megfelelően működik. Ez 12 hetes korban szépen elkezd magától dolgozni ezért kell csak addig használni. A babának éppen ezért nem árt, hanem használ!!!!!! Úgyhogy használd nyugodtan!!!
2009. aug. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még annyit kérdeznék, hogy mennyit kellett és mikor használni? Nekem este kell 2-őt!
2009. aug. 5. 18:24
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem még mindig szednem kell, pedig már 15 hetes leszek. Nekem decemberben volt vetélésem. Nem hüvelyi úton, orálisan szedem, reggel és este egyet. Még így is barnázok mellette. A babám szépen fejlődik, rendszerint nagyobbnak mérik a koránál, szóval nem árt neki, nyugi
2009. aug. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
OK! Köszi!
2009. aug. 5. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!