Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Ha nem mondott...

Mit tegyek? Ha nem mondott adatokat akkor nem is veszélyes?

Figyelt kérdés
20 hetes vagyok,nyitva van mind a két méhszám.Nincs magánorvosom,mert nem tehetem meg,ma voltam vizsgálaton,és ezt mondta a doki.De semmi mást,csak hogy pihenjek meg szedjek magneb6-ot.Le sincs írva mennyire van nyitva,hogy pl.C2000 vagy stb..!uh-al nem vizsgált csak kézzel.
2008. máj. 19. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Semmiképpen nem jó, ha nyitva a méhszáj húsz hetesen. Semmit nem tudnak vele csinálni, a nagyon sok pihenés és a magnézium az amit a magándoki is javasolna, úgyhogy nem vesztettél semmit, hogy nem fizetsz ugyanezért ezreket. Nekem a külső van nyitva 30 hetes korom óta, és a dokim szigorú fekvést javasolt. Ez nem mindig megy mert van egy 18 hós kisfiam, de te amennyire csak lehet tartsd be!



Boldog és egészséges babavárást!

2008. máj. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Szigorú ágynyugalom amit komolyan be kell tartani!Én is 20hetesen nyiltam meg.Ne emelgessél,ne cipekedj!Akkor nem lesz baj.Üdv 32hetes kismama
2008. máj. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A leletedet rajta kéne legyen, hogy melyik mennyire van nyitva, ezt jól gondolod!

És igen, szigorú fekvés, csak pisilni és enni kelj fel, mert különben baj lehet!!

FEküdj nagyon sokat, most ez a dolgod, hogy a babának ne legyen baja, és szedd a magnéziumot !

Ha napi több mint 10X keményedsz vagy görcsölsz , azonnal menj dokihoz!!

Ha betartod, nem lesz baj, kihúzod a 40 hetet:-)

2008. máj. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem sem vizsgált uh-val a doki amikor méhszájat nézett,de a papírra azért leírta.Nekem 28 hetesen volt nyitva a külső 1 cm-re.Ágynyugalom szigorúan 1 hétig és nospa napi 3*2.Nekem ezt mondta.Hiába nem görcsöltem,de sokat keményedtem.Betartottam és azóta jól vagyok.Néha még szedem a nospát ha többet keményedek.35 hetes vagyok most és holnap néz meg újra.Pihenj sokat,majd menj vissza valamelyik dokihoz.Nyugodtan kérdezd meg majd tőle,hogy mennyire van nyitva.Attól még meg mondja,ha nem fizetsz neki.Viszont tényleg feküdj sokat addig!
2008. máj. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
előző válaszoló,nem akarlak elriasztani,de sajn ismeretségi körömből nospa szedése miatt született beteg gyermek.....igaz ő a terhesség legeleéhjétől a legvégéig napi 3*2-öt szedett...
2008. máj. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kb 2 hétig szedtem a 3*2 nospát.Azóta csak ritkán,ha sokat keményedik,vagy esetleg görcsöl néha.Mi lett a baja a picinek?Szerintem nem szedtem sokat.Azt mondta a doki,hogy szedjem folyamatosan,de nem éreztem szükségét azóta,így elhagytam.Nem riasztottál el.Én úgy érzem minden rendben van.
2008. máj. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!