Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért görcsöl egy nap többször...

Miért görcsöl egy nap többször is a hasam?

Figyelt kérdés

6 hetes mismama vagyok és naponta többször(kb. 3-4-5-ször) is egy- két percig úgy görcsöl a hasam, mintha meg akarna jönni. Ez ugye nem baj? Így tágul a méh? Vagy?


Köszi a válaszokat előre is!


2008. máj. 19. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok. Ez még el fog tartani egy darabig. :-)

Tegnap én is rohangáltam a wc-re, mint egy mérgezett egér, hogy most biztos baj van, és megjön, de hála Istennek, semmi!

Nálam is naponta többször előjön, de nekem akár 10-20 percekre is.

Azért említsd meg az orvosodnak! De azt mondják, ilyen érzés, ha nő a méh.

Boldog babavárást!

8 hetes kismama

2008. máj. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen , ez a méh tágulása, még érezni is fogod egy darabig. Nálam olyan 10 hétig tartott, majd a terhességé végén megint vissajön, akkor már mint jóslőfájás:-)

NE félj, semmi baj!!

2008. máj. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

arra azért figyelj,hogy ennek a görcsnek nem szabad totál kellemetlennek lenni..ill.úgy akarom mondani,hogy elviselhetőnek kell lennie.Ha nagyon begörcsölsz vagy vérzel azonnal kórházba.32hetes kismama

2008. máj. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem megnyugtattatok, köszönöm! A görcsök elviselhetőek, csak mindig megijedek, nehogy baj legyen.
2008. máj. 19. 13:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, én 5 hetes kismama vagyok. Én ugyanezeket élem át és nekem is mindig az az első gondolatom, hogy csak nehogy baja legyen a babának! De hiába is nyugtat meg itt mindenki (pedig nagyon aranyosak) hogy ez normális, szerintem amíg nem érem el a 12 hetes kort, kicsit mindig félni fogok!
2008. máj. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok, hogy 12 hétig még félek azért, de bízom a szerencsében, és mindenféle jóban!!! Te is próbálj csak arra gondolni, hogy milyen szép és egészséges bébi növekszik benned!


Boldog kismama időket

2008. máj. 19. 13:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, igyekszem pozitívan hozzáállni a dologhoz, hiszen szerencsések vagyunk, úton van a várva várt baba! :) Csak néha félek örülni, mert mi van ha.... De lehet hogy csak én vagyok ilyen lökött...

Boldog babavárást Neked is! :)

2008. máj. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!