Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes terhes vagyok, és...

4 hetes terhes vagyok, és naponta többször görcsöl a hasam.Mi lehet baj, nagyon félek?

Figyelt kérdés
Valami baj van odabent? Vagy ez normális?
2009. jan. 6. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ milyen a görcs.Egy enyhe menseshez hasonló nem gond, de ha erős az lehet hogy nem jó.Én 14 hetes vagyok, de néha még én is érzek egy enyhe hasfájást.
2009. jan. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Feküdj le és pihenj!!!

Ne aggódj az elején mindenkinél szokott ilyen lenni, nő a méhed feszülnek a szalagok, nekem a 9 hétig voltak ilyen görcseim. Én is ráparáztam, de hidd el azzal többet ártasz!

Igyál sok folyadékot, szedj vitamint, pihenj sokat!

De ha továbbra is nyugtalan maradsz, menj el dokihoz az Ő szava mégis csak megnyugtatóbb!


Boldog Pocakosodást!

38+4 hetes anyahajó

2009. jan. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy hete késett a menszeszem és borzasztóan görcsöltem, amikor annak idelyén elmentem az orvosomhoz.Így tudtam meg, hogy babát várok. Nem is gondoltam rá akkoriban, hiszen mindig is petefészek cystákkal kűzdöttem és már 11 éve nem sikerült (orvosi beavatkozással sem)teherbe esnem. Szóval görcsöltem, de mégsem véreztem. És így volt ez 13-14 hetes koromig.Addig kiírtak táppénzre, majd amikor jobban lettem, vissza is mentem dolgozni. Most 32. hetemet töltöttem be.

Ne félj, minden rendben, és még akkor sem biztos, hogy baj van, ha egy kicsit vérzel. Pihenj, ne emelj,ne cipekedj amíg nem mész az orvosodhoz.Legfeljebb beszéld meg vele, hogy az első 12 hétre írjon ki táppénzre.

Jó terhességet kívánok!

2009. jan. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha 4 hetes vagy, akkor pont most kellene megjönnie, szerintem azért görcsölsz.

Remélem minden rendben lesz!


Judy

2009. jan. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!