Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok ajánlani tudom nekem...

Tudnátok ajánlani tudom nekem jó nőgyógyászt, aki a SOTE 1 - n esetleg a Szent Imreben dolgozik?

Figyelt kérdés
Olyat is irhattok, akinek van magánrendelése. Ha tudtok árat, azt is köszönöm! Első baba lesz.
2012. okt. 5. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Dr. Raft Miklós. 15.000,-Ft volt a vizsgálat Nála, tavaly. Én nem nála szültem, de szülés után már hozzá mentem, szimpatikus volt, teljeskörű volt. Ismerősöm már a második babáját is nála vállalja.....

A Szent Imrében dolgozik és két helyen is van magánrendelője, a 11 kerben és Óbudán.

[link]

2012. okt. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
SOTE1 Dr.Ujházy András.Nagyon jó orvos én a terhesgondozásért 7000 Ft-ot fizetek.
2012. okt. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat! Második válaszoló, esetleg telefonszamot tudsz adni? A doktor úrnak hol van a magánrendelése?
2012. okt. 5. 21:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindent megtalálsz: www.ujhazy.hu nagyon jó kis orvos én sokat csalódtam a nögyógyászokkal.

Párod is mehet veled be vagy anyukád.

2012. okt. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
SOTE I. Dr. Csaba Ákos, nagyon jó orvos. 12 éve járok hozzá. Fókusz pluszban is volt tavaly októberben. Rtl moston vissza keresheted így láthatod is , hogy szimpi-e neked. Magán rendelése ugy tudom 8000 körül van. Szülésért nem kér pénzt. Rád bízza mennyit szánsz neki. Ha felhívod a SOTE terhesgondózóját az egyik nővérrel meglehet időpontot beszélni.
2012. okt. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, ha esetleg Csaba dokit választod a terhesambulancián Icának hívják az aszisztensét akivel a magánrendelőben is dolgozik. Ő tud időpontot adni.
2012. okt. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. okt. 6. 19:05
 8/10 anonim válasza:

Szia :)

Én a SOTE 1-en szültem, Dr Lázár Leventénél. Fiatal, nagyon türelmes, végtelenül nyugodt, emberi orvos. Van magánrendelése is, oda jártam terhesgondozásra. Ha beírod a nevét a keresőbe, megtalálod :)

2013. jan. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jajj nekem csak rossz tapasztalatom van a Dr.Lázár Leventéről de lehet hogy pont rossz napján fogtam ki...


Kihez jársz kérdező?

2013. jan. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Rossz napot fogtál ki ;)
2013. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!