Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az, hogy a szép...

Miért van az, hogy a szép nőknek többségben fia születik?

Figyelt kérdés

Előre bocsánatot kérek,senkit sem szeretnék megbántani.

Az utóbbi időben figyeltem fel rá és megállapítottam,hogy az (ízlésem szerint) kevésbé csinos nőknek születik kislánya.

Vagy csak én látom így?


2012. okt. 5. 14:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én is csak ezt a tudományos megfigyelést hallottam olvastam hogy a szép szülőpároknak nagy eséllyel lesz átlagos vagy csúnyácskább gyereke.

De hogy fiú vagy lány erre nem tértek ki.

De egyébként nekem is a nem annyira szép ismerőseimnek van csodaszép gyerekük:)

Mi a férjemmel átlagosak vagyunk:) van 2 fiunk egyik csodaszép :) másik vicces fejű és van egy kislányunk aki szintén inkább vicces fejű :)) Férjem tesójára hasonlít:)

2012. okt. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én egy átlagos, kicsit szürke veréb anyuka vagyok. Nem vagyok se szép,se csúnya és három fiam van...
2012. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Magzat nemét genetikai szempontból a férfiak döntik el. Ennek oka, hogy a férfiak hímivarsejtjeibe csak egy darab ivari kromoszóma kerül be: ha a megtermékenyítendő petesejttel egy X-kromoszómát hordozó spermium egyesül, a magzat neme lány lesz, ha viszont egy Y-kromoszómát hordozó hímivarsejt kerül a petesejtbe, fiúcsecsemő fog születni (a férfiak testi sejtjei egy X és Y ivari kromoszómát, a nőké pedig két X-kromoszómát tartalmaznak).Alapvetően tehát a férfiak határozzák meg, hogy milyen nemű gyermek fog születni.
2012. okt. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem tűnt fel. A környezetemben 2 szép anyuka van, az egyiknek 1 fia, a másiknak 2 lánya van.

Mi nem kifejezetten szépek 3-man vagyunk:

- 1 fiú, 1 lány

- 2 fiú

- 2 fiú.


Az utcán sem tűnt fel ilyesmi.

Viszont egyszer olvastam egy cikkben, hogy a csúnyább, stresszesebb anyáknak születik többször lányuk (nem is értettem, hogy lettek a "lányaim" fiúk. :)

2012. okt. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
hát ez kicsit meglepett!nem tartom magam topmodelnek,de eddig azt hittem,hogy legalább átlagosan szép vagyok!azt hiszem megyek,jobban megnézem magam a tükörben! :S első kislányát váró 28 hkm
2012. okt. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez nem igazán jó meglátás, a mi családunkban nagyon sok lány született. Anyunak vagyok én, és nagyon szép Anyukám van, a Nagymamám is nagyon szép volt, Keresztanyukám is az, az ő lánya is, az én unkatestvérem, akinek van egy fiútestvére és folytathatnám. Most nem a családfámat akarom leírni, csak én nem látok összefüggést abban, hogy ha valakinek fia születik, az biztosan szép anyuka, akinek meg lánya, az meg átlagon aluli. Engem is mindig megnéztek a férfiak, én jól érzem magam a bőrömben, nekem is van egy kislányom, aki 2 hónapos és már szülés után 3 héttel újra néztek utánam, sőt volt, aki rám is köszönt.
2012. okt. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Jaj akkor Én csodálatos vagyok,és gyönyörű és szexi és stb,stb 2-fiam van :-)))))))))))))))))
2012. okt. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az Y kromoszómát hordozó hímivarsejtek biztos nagyobb hatékonysággal termékenyítik meg a szép nők petesejtjét! Tiszta szerencse hogy felnyitottad a szemem, mert így már majdnem biztosra vehetem, hogy nekem fiú unokám lesz! :-D


Amúgy a buta nőknek szerinted milyen nemű gyereke születik nagyobb eséllyel? :-D (A tiéd milyen nemű,kérdező?) :-D

2014. dec. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!