Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig kell bejelenteni a...

Meddig kell bejelenteni a terhességem a munkahelyemen hogy legyenek jogaim?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan mire gondolsz?
2012. okt. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
??? Mire gondolsz? Szerintem minél előbb!
2012. okt. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
úgy tudom az új szabályok szerint írásban kell bejelenteni, de azt nem tudom hogy hanyadik héten. Mi az ami után ha be is jelentem, nem leszek védve és akármikor kirúghat?
2012. okt. 5. 13:01
 4/8 anonim ***** válasza:
ilyen nincs! de jobb ha, vmi felmutható bizonyítékod is van arról a papírról, hogy megkapta a munkáltató! Hallottam olyanról, hogy ennek ellenére kirúgták, és nem tudta bizonyítani, hogy szólt a terhességéről! Minnél hamarabb jelentsd be!
2012. okt. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. okt. 5. 13:10
 6/8 anonim ***** válasza:
nem kell írásban, de jobb ha úgy csinálod, mert marad nyoma. H tartasz tőle, hogy esetleg kirúgnak, akkor mihamarabb jelentsd be.
2012. okt. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
már írtam róla egy bejelentést, most délután viszem be
2012. okt. 5. 13:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak abban történt változás, hogy ha nem jelented be és kirúgnak akkor utólag nem jelentheted be, hogy terhes vagy mert nem leszel védet. Így az a jó ha minél előbb elmondod.
2012. okt. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!