Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A pici mozgását érzem, vagy mást?

A pici mozgását érzem, vagy mást?

Figyelt kérdés

Szept 23.-án éreztem biztosra hogy mocorog,akkor elég ritkán kis buborékokat éreztem,de már 4 napja csak izomrángás szerű érzést érzek!Már nincsenek buborékhoz hasonló érzéseim!


20hkm


2012. okt. 4. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor alakul át, nekem a 16-20. héttől voltak a buborékok, aztán egyszer csak a 20. héten beindult a mocorgás, de úgy, hogy egyik percről a másikra teljesen egyértelműen ficánkolást meg forgolódást éreztem.

Szóval napokon belül számíthatsz rá, hogy egyértelmű mozgást fogsz érezni! :)

2012. okt. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Igen a picit érzed. Nekem is ilyen volt:-) Szép lassan átmegy majd konkrétan érezhető rúgásokba és gyönyörködhetsz a pocakod hullámzásában is. Boldog Babavárást Kívánok :-)27hkm
2012. okt. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is igy volt, nekem már 14 hetesen buborékolt, 16 hetesen egyértelmü mozgást éreztem
2012. okt. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Őt érzed már! Nekem is pont ilyen izomrángás-szerű érzettel kezdődött, kb. a 17. héten :) Azóta meg már nagyokat rugdos!

23+6 h kismama

2012. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Azt még had kérdezzem meg,az normálisnak számít hogy néha feszül a hasam vagy inkább a méhemnél és szurkál és néha a szeméremcsontomat is érzem?

2012. okt. 4. 16:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Második vagyok. A méh növekedése miatt szerintem normális. Nekem is szokott feszülni és néha enyhe görcsszerűséget is szoktam érezni. Magnézium jó rá ha eddig nem szedtél és olyankor jó lefeküdni egy kicsit. Mindenesetre minden ilyet is említs az orvosodnak, hátha tud valami mást is ajánlani.:-)
2012. okt. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2012. okt. 5. 12:08
 8/8 A kérdező kommentje:
Boldog babavárást mindenkinek! :)
2012. okt. 5. 12:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!