Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Dallos Lászlónál Jászberén...

Dr. Dallos Lászlónál Jászberényben mennyibe kerül egy vizsgálat? És a szülés? Rendes orvos?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 14:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

szia! a magánrendelést nem tudom, de én 5000-et szoktam adni alkalmanként. a szülésre a kismamák 40-50 között adnak neki.

Még most mész hozzá először?

2009. aug. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Eddig Baloghoz jártam,de ő most sajna kilőve. Helyette keresek új dokit. A 13.hétben vagyok. Lehet Dalloshoz menni délután is vagy csak munkaidőben? (Baloghoz volt,hogy este vagy vasárnap mentem be.)Nem tudsz esetleg mobilszámot? Köszi!
2009. aug. 4. 19:16
 3/16 anonim ***** válasza:

Tudok adni elérhetőséget, írj privit!

Bár én sajnos úgy tudom, hogy már Dallos nem vállal több kismamát. Ennyit nem bír el ő sem azért... :( Kismamáktól tudom, akik mentek volna hozzá. De azért megpróbálhatod!

Írj, mert nem szeretném a közösbe kiírni! :)

2009. aug. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Nem akarlak kiábrándítani,de Dallos szerintem elég nagyképű. Lehet,hogy jó orvos,de én például rossz szájízzel jöttem ki tőle. Én inkább szülnék sima ügyeleten,mint hogy őt megfogadjam. Az a nőgyógyász,akihez most járok, emberszámba veszi a kismamákat és nem úgy bánik velük,mint egy darab hússal.
2009. aug. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

első vagyok.

velem nem bánik úgy, mint egy darab hússal, nagyon finoman vizsgál és már sok mindent meg meg tudtam vele beszélni. szóval kinek hogy. sajnálom, ha rossz volt a tapasztalatod, lehet rossz napját fogtál ki, nem tudom...

36 hetes km

2009. aug. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Közben sikerült megszereznem a mobilszámot.
2009. aug. 11. 16:43
 7/16 anonim ***** válasza:

Velem nagyon szemét volt a Dallos. Ő volt az ügyeletes, mikor szültem. 10 és fél óra alatt 1-szer!!!! nézett rám, az elején, amikor megvizsgált. De ha adsz neki zsét, egy tünemény...

Meglincselném az ilyen orvost.

2009. szept. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én a terhességem alatt több orvoshoz is jártam, végül Dallosnál kötöttem ki, mert ugyan mindegyik kapott minden alkalommal pénzt, mégis Dallos viselkedett a legemberségesebben. Igaz, végül nem nála szültem, (hanem Csikónál, aki szerintem a másik normális orvos abban a kórházban), de nem Dallos hibájából, hanem mert elég gyors szülés volt, és nem tartózkodott a közelben, nem is ért volna vissza. De másnap sűrűn elnézést kért. Tehát a lényeg, hogy ugyan mindegyik kapott minden alkalommal egy ötezrest, mégis Dallos volt egyedül, aki akkor is megkérdezte mi újság, ha esetleg az utcán találkoztunk.


Most, hogy nincs Balogh, valóban Dallosra hárul a munka legjava. Ezt azért tudom ennyire, mert több mint egy hónapig kellett bent feküdnöm, tehát láttam, melyik orvos mennyit tartózkodik a kórházban. És Dallos nagyon sokat dolgozik. Tehát valóban el tudom képzelni, hogy nem vállal több kismamát.


Összességében azt mondanám, hogy legközelebb is hozzá mennék...

2009. dec. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

szia

én is Dalloshoz járok, én nagyon meg vagyok vele elégedve, mindig nagyon rendes, igaz én mindig magánrendelésre járok. hétfőn és szerdán este 16-18(ami mindig kihúzódik legalább 20 óráig ha nem tovább) 5000 ft-ot szokott kérni de abszolút rendes, kiskönyv nélkül tudja kivagyok, milyen vizsgálatokon voltam, stb...nagyon jól vizsgál, meg sem érzem, mindent elmagyaráz, szval...remélem szülésnél is minden renben lesz, van ismerősöm aki nála szült és nagyon rendes volt vele, még szabadnapján is bement hozzá, szüléskor is végig ott volt..én most vagyok 17+5 hetes kismama és eddig nagyon elégedett vagyok vele, most éppen szülésznőt keresek...ha tudtok ajánlani szivesen veszem!!!köszi és remélem tudtam segíteni

2010. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kedves előttem író!

Én az vagyok, akivel a Dallos nagyon szemét volt.

Nem emlékszem a szülésznő vezetéknevére, valamilyen Mónika.

Egy angyal!!! Iszonyat fiatal, de érti a dolgát. Őt ajánlom neked.

Könnyű szülést kívánok!

2010. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!