Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi keményedés lehet egy nap?

Mennyi keményedés lehet egy nap?

Figyelt kérdés
Nekem ma úgy 10-szer is bekeményedett a hasam, igaz csak olyan max fél percre, de aggódom. A dokihoz majd csak hétfőhöz egy hétre kell mennem. A múltkor, amikor vizsgált, akkor is bekeményedett, diaphyllin-t írt fel, de csak szükség eseténre. Most vegyek be belőle? Eddig még nem szedtem. 28 hetes vagyok
2008. máj. 18. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a dokim azt mondta napi 6-7 normális. Szerintem hívd fel az orvosod,biztos segíteni fog, és 10 keményedésnél a gyógyszer sem ártana. De a biztos az ha beszélsz a dokiddal!

Szép napot nektek!

2008. máj. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, napi 10-ig "normális", főleg ha nagyon rövidek a keményedések. És más a keményedés, és más, ha görcsölsz. Ha görcsölsz, akkor jobb, ha felkeresel egy dokit, de ha csak keményedsz, az nem oylan vészes.

Nem ismerem a gyógyszert amit írtál, de az első lépés a magnézium szokott lenni a keményedésekre...

Konzuljtájatok a dokival, és inkább menj el, mint hogy ideges legyél egy hétig.

2008. máj. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

napi 10keményedés, félpercnél nem hosszabb ideig tartó, és óránként max.4 a "megengedett".

magnéziumot vegyél be amit felírt, és holnap mondd neki mindenképp mit érzel.

boldog keményedés mentes babavárást

30hetes kismama

2008. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!