Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet olyan érzésem...

Mitől lehet olyan érzésem mintha a hasamba izomlázam lenne?

Figyelt kérdés

Ma olyan érzésem van mint mikor felüléseket csináltam és másnap izomlázam volt. Jobbára jobb oldalt feszül (általában ott tanyázik a picikém), ilyet nem éreztem még.


31 hkm


2012. szept. 30. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is olt ilyen érzésem, szintén jobb oldalt. Nekem csak séta közben volt olyan érzésem, mintha izomláz lenne a hasamban. El is mentem orvoshoz és kiderült, hogy a jobb vesém nem működik rendesen. Aztán laborba küldtek és vizeletemben pozitív lett a nitrit. Kaptam is antibiotikumot, meg azt mondták, hogy sokat kell innom, hogy átmossam a vesém. Majd szülés után fogják jobban kivizsgálni. Inkább menj el oroshoz ha sokáig érzed ezt az izomláz szerű fájdalmat. Remélem nem ijesztettelek meg, de inkább nézesd meg. Abban engem is megnyugtattak, hogy a babámnak nincs semmi baja. Meg abban is van valami, hogy ott tanyázik a babád és nyom :). Szintén 31 hkm
2012. szept. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nem ijesztettél meg:) a vérképem jó, védőnőnél pénteken voltam és tiszta a vizeletem. Szerdán meg megyek uh-ra a dokimhoz, majd megemlítem neki is. Már enyhült, úgyhogy talán tényleg csak a kispocaklakó fekvésétől van:)
2012. szept. 30. 17:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!