Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusz gyorsan! Külföldön?...

TerhesKata kérdése:

Abortusz gyorsan! Külföldön? Ausztria?

Figyelt kérdés
Nagy bajban vagyok! 21 eves egyetemista vagyok es 9 hetes terhes! Utana olvastam, hogy mi kell az abortuszhoz, mert sajnos a babat nem tudom megtartani. Hallottam valakitöl, hogy megy ez es eleg remisztönek tünik. :- ( Nem tud valaki valami megoldast? Esetleg külföld, ilyet is hallottam. SOS SOS SOS!

2012. szept. 29. 10:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
ne sexelj és nem lehetsz terhes vállad a felelősséget
2012. szept. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
szerintem az abortusz tabletara gondolsz.?met az 3x tobbe kelrul mint az abortusz es az sem veszelytelen.Miert nem akarod megtartani a babat?
2012. szept. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

1. válaszoló: a hozzád hasonlók miatt tart ott a világ, ahol....

Arról, hogy külföldön hogy megy ez, nem tudom. Itthon, ha elindulsz, 1 hét alatt elintézheted az egészet.Nőgyógyász megállapítja a terhesség tényét, elmész a tanácsadásra, elmondja a védőnő, hogy milyen lehetőségeid vannak az abortuszon kívül (megpróbál rábeszélni, hogy tartsd meg, vagy add örökbe, stb) majd visszarendel pár nap múlva, hogy mit döntöttél. Ha mégsem szeretnéd megtartani, ad igazolást, és egy csekket, amit be kell fizetni,ezekkel felkeresed a kórházat, és elvégzik a beavatkozást. Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, a továbbiakban kérlek, vigyázz jobban! Mindenkinek, aki most nekiáll a kérdezőnek, csak annyit üzennék, hogy ne ítélj, hogy ne ítéltess!!!! Bárki kerülhet hasonló helyzetbe, én tuti fogamzásgátlás mellett estem teherbe 3x!!!! (tabletta, óvszer, spirál)

2012. szept. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
47%

szerintem ne vetesd el, komolyan.. szégyenlem, mikor még énis suliba jártam, teherbe estem.. akkor voltunk együtt a párommal fél éve, de azóta is vele vagyok. nem tudtuk megtartani mert nekem ott volt a suli, akárhogy rágtuk a dolgokat nem tudtuk volna beilleszteni a gyereknevelést az életünkbe.. én eszméletlenül megbántam, őszintén mondom.. mikor felébredtem az altatásból, a mellettem fekvő 8 hónapos terhes kismama hasát láttam először, és babasírást is hallottam... azóta alig várom hogy megengedhessünk magunknak egy babát, nagyon bánom.. családban több baba is született azóta (lassan 2 éve lesz) és borzasztó rossz belegondolni hogy nekem is lenne ehónapban 1 éves babám...


persze nem ismerem az életedet, de szerintem 95% hogy meg fogod bánni.. egy kisbaba ajándék, akkor is ha rosszkor akar jönni, és én erre későn jöttem rá.. ha nem muszáj, te ne kövesd el ezt a hibát.

2012. szept. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom, hogy mit hallottál, elmész dokihoz, meg valami bizottság elé, befizeted a csekket, bemész a kórházba és megműtenek.

Ennyi.

Legalábbis ezeket olvasom.

2012. szept. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
53%
lényegében tényleg annyi az egész amit az előttem szóló leírt..
2012. szept. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Julibecki válasza:
77%

Szia Kata!


En ugyanigy jartam par hete es egy ismerösöm ajanlott valakit, aki tud segiteni. Egy fiatal par vitt ki Ausztriaba, ahol a lany, aki nagyon kedves volt, segitett mindenben, tolmacsolt, ott maradt velem, amikor kellett es egy nap alatt elinteztük a dolgot. A rendelöben mindenki mosolygott es tök diszkretek voltak, nem volt megalazo kerdes sem, meg, hogy miert akarom elvetetni, söt, amin teljesen el voltam halva, az az volt, hogy a mütet utan meg teat, kavet es sütit is kaptam!!!!Tök normalisak voltak velem es az sem kellett, hogy nemetül tudjak, mert mindent leforditottak. Szerintem neked is tudnak segiteni, ha gondolod privatban megadom a lany adatait. Ja igen es ugyanannyiba került mint itthon! Nekem egy napi "kirandulas" megert ennyit, hogy ne alazzanak porig es ne kelljen ket hetig varnom amig a vedönöhöz visszamehetek...

2012. szept. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

Mégis mi a francért akarsz külföldre menni? Szerinted máshol nm ugyanúgy csinálják, mint itthon? Max van tablettás megoldás, ami semmivel se jobb.


Elmész szépen a dokihoz, ad egy papírt, hogy x hetes terhes vagy. Elmész a CSVSZ-hez, kapsz 3 nap gondolkodási időt. Ha nem gondolod meg magad, akkor kapsz egy csekket kb. 30 ezer forintról, meg vmi papírt. A csekket befizeted, a papírral meg elmész szépen a kórházba és bejelentkezel.

Kapsz előtte nap egy tágítót a méhszájadba, aztán következő nap rövidaltatásban elvégzik a műtétet.


Nem tudom mégis milyen más módszerre vagy milyen segítségre gondolsz. Ez van. Vagy megszülöd.

2012. szept. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
NEM AZERT IRTAM IDE, HOGY ELITELJETEK!!!!MINDENKI KERÜLHET BAJBA, ILYENBE VAGY OLYANBA, NEKEM A LEGNAGYOBB FAJDALOM, HOGY NEM TARTHATOM MEG EPPEN EZERT KEREK ITT SEGITSEGET!!!ES NEM ITELKEZEST, MIKOR NEM ISMERITEK A HELYZETEMET...
2012. szept. 29. 13:27
 10/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. A választ nem ide szántam.

Bár erre a kérdésre is ez a véleményem, csak itt finomabban írtam volna le.

2012. szept. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!