Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha 13 hetesen otthon...

Baj, ha 13 hetesen otthon kicsit táncolgatok?

Figyelt kérdés
Baj, ha 13 hetesen otthon kicsit táncolgatok (lépegetek, fordogálok, persze, nagyon óvatosan, de azért kicsit ütemesen, és amikor szól hangosan otthon a zene -erre táncolgatok-, közben énekelek. Mindenféle zenéket hallgatok. Ilyenkor nagyon boldog vagyok, és árad belőlem az energia, ilyenkor olyan gyönyörűnek érzem magam, és úgy érzem, hogy enyém a világ. Főleg, hogy a pocakomban a babánk. Árthatok így a babámnak?
2012. szept. 28. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem :)

én is szoktam "bulizni" itthon magamban :)

nekem azt mondta a szülésznő, hogy mindent lehet, csak nagypapásan... hát táncolni azt úgy nem lehet, de nem lesz bajotok tőle! csak figyelj, nehogy eless :)

2012. szept. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál. Igazából ez ilyen előre, hátra, oldalra kilépegetés, szval nem nagy tánc. Úgy gondolom, hogy ennyitől nem lesz baj. Az éneklést viszont nem tudom, hogy hogy viseli odabent, még nem ad jeleket, de remélem, hogy bírja a kis fülecskéje. :-)
2012. szept. 28. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:

valamelyik nap meséltem egy régi tanáromnak, hogy babát várok. azt tanácsolta, hogy már most beszéljek hozzá, meg énekeljek neki :)

szóval simán énekelhetsz is :)

első voltam :)

2012. szept. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is táncolgatok, persze amennyire megy.. Semmi baja nem lesz tőle, sőt szerintem élvezik a babák is! :)
2012. szept. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!