Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalatokat kérek, meddig...

Tapasztalatokat kérek, meddig lehet állapotosan autót vezetni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 16:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én végig vezettem. Hányás, ilyesmi bajom nem volt, viszont a koncentrációs képességem eléggé lecsökkent (ez állítólag egy normális terhességi tünet). Ezért ha csak lehetett, nem egyedül közlekedtem. Ilyen szempontból nem volt valami biztonságos, mert a vashiány miatt nagyon szétszórt voltam a terhességem alatt.
2012. szept. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Végig!!!!!!
2012. szept. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Hat en meg jocskan vezetek a 8.honapban jarok! Legelejen vettem kismama biztonsagi ovet az jo mert nem nyom az ov. Szerintem meg a 36.hetig vezetek de utana mar egyedul nem! Mindenki addig amig ugy erzi szerintem!

33hkm

2012. szept. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem akadályozott a nagy pocak?
2012. szept. 26. 16:12
 5/14 anonim ***** válasza:
nem
2012. szept. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szintén végig vezettem,és nem volt probléma a pocak méret sem.Sőt így mindenhova eljutottam gyaloglás nélkül:)

2012. szept. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35. hetes vagyok, és vezetek, és úgy tervezem, hogy végig fogok is. A pocakomat nem szorítja az öv, nincs semmi baj.
2012. szept. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit vicces, de en a 2. babammal egyedul mentem be a korhazba 10. perces fajasokkal :)

Egy masik kerdesnel mar lepontoztak a valaszomat, pedig leirtam, hogy nem jokedvemben tettem, hanem mert pont vizsgalatra mentem a 39. heten es kozben megindult a szules.

A parom dolgozott vegig, nem tudott velem jonni. De anno a naggyal is egyedul jartam a vizsgalatokra amugy.

Es inkabb vezetek nagy hassal, mint tomegkozlekedjek.

Igy a cuccaim is nalam voltak :)


Szoval szerintem mindenki addig vezessen, amig akar es tud. A pocakod miatt ne legyel otthonulo :)

2012. szept. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia! én szülés napján délután még elvezettem a dokiig (kb fél óra kocsival), és már vajúdtam közben, de azt hittem csak jósló. Szóval az utolsó pillanatig lehet :)
2012. szept. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A 40. hétben vagyok,és minden nap vezetek.Oviba viszem a gyereket,vásárolok,stb.
2012. szept. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!