Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszik valaki VAS +FOLSAV...

Iszik valaki VAS +FOLSAV +C-VITAMIN pezsgőtablettát? Ha igen, mindennap? Ez is jó terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Szedek amúgy Elevitet 2-3 naponta, és holnaptól szedek még magne B6-ot, meg elkezdem inni ezt a pezsgőtablettát. Ez így jó szerintetek? 19 hkm
2012. szept. 25. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jó a vérképed,akkor terhesvitamin mellett felesleges,ha meg nem,akkor édeskevés a pezsgőtabletta,és a doki ír fel vasat.
2012. szept. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most nem tudom, hogy milyen a vérképem, majd pár hét múlva tudom meg. Csak ajánlotta a védőnőm, hogy szedjek vasat meg magne b6-ot. Gondoltam pezsgőtablettaként viszem be mert amúgy is szedek már mellette mást is...
2012. szept. 25. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Vasat inkább a terhesség utolsó heteiben szükséges szedni, ilyenkor még a magnézium a fontos. Rosszat nem tesz a pezsgőtabletta,de tényleg kevés tartalma van.
2012. szept. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat. :)

Lehet nem sok tartalma van, de több mint a semmi :)

2012. szept. 25. 21:19
 5/5 anonim ***** válasza:
és a folsav is nagyon fontos, főleg az első trimeszterben!!! nekem az orvosom elevit mellé folsavat és magne b6-ot ajánlott.
2012. szept. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!