Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok, elég...

9 hetes terhes vagyok, elég vékony alkatom van, semmi hasam nem volt terhesség előtt, most viszont a védőnő is meglepődött, és mosolyogva jegyezte meg, hogy milyen szépen nő. Volt ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
Azt mondják ennyi idős korban még nem nagyon látszik,de én jócskán észreveszem,persze lehet a puffadástól is, de reggeli wc után sem olyan kicsi.Volt ilyen valakinek, hogy 9 hetesen már észlelte a növekedést?

2012. szept. 25. 18:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én is nagyon vékony vagyok, és ez nagyon boldoggá tett, hogy már 9 hetesen látszik a pocakod. Nincs kedved, illetve nem tudnád lefényképezni a pocid? Ha nem túl nagy vagy nem túl morbid kérés.

Amúgy nagyon gratulálok!

2012. szept. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi:-)Kb egy órán belül rakok fel képet!
2012. szept. 25. 18:51
 3/14 anonim ***** válasza:
Nővéremnek 11 hetesek már látszott:) Ő is nagyon vékony.
2012. szept. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 10 hét körül látszódott:)
2012. szept. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
6 hetesen telibe látszott. Most 12 hetes...és.....nagy..nagyon nagy!
2012. szept. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
8 hetesen az idegenek is észre vették, 1. babánál. Szóval igen, van. :)
2012. szept. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Abba a hétben már valamicske nekem is látszott,de most a 18.hét után már le se tudnám tagadni,olyan szép kerek és nagy! :) (Elég vékony vagyok én is )


Boldog babavárást minden kismamának!

2012. szept. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még inkább puffadás!

Ilyenkor még a méh a szeméremcsont mögött van, tehát nem nagyon lehet látni!

2012. szept. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A 7. héttől csak kismama nacit tudok felvenni, látszott nagyon hamar, nem első gyerek. 15 hkm
2012. szept. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én 6hetes vagyok,és éppen ma kérdezték meg,h jön a kistesó?:)2.baba,nagyon aranyos helyzet volt,de sztem is inkább ez a puffadástól van.
2012. szept. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!