Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37. hétben vagyok. Nagyon...

37. hétben vagyok. Nagyon sokat keményedek, meg görcsölget a hasam, a derekam is fáj minden nap. Tudom, hogy ezek jóslók, de már unom, hogy minden nap azt hiszem szülni fogok. Más is van így?

Figyelt kérdés

Tegnap este is úgy voltam vele, ha el tudok aludni, akkor nincs gond, ha nem, akkor meg irány! Potyára nem akarok bemenni a kórházba, mert itthon van a 4 éves kisfiam.

A fájások egyébként elviselhetőek, csak mindig ott motoszkál az agyamba, mi van ha most kell menni.Az első gyermeknél nem volt még fájásom sem. Még indításra sem, így császáros voltam.


2012. szept. 25. 12:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem az elsö lányomnál már 30-ik héttöl így volt. Aztán a 40-ik héten minden fájásom elmúlt és 42-iken szültem.


Másodiknál lassabban jött minden, habár volt egy erös hasmenéses vírusom ami elindított 10 perces fájásokat a 35-ik héten, de aztán néhány óra után abba maradtak.

Majd elfolyott a magzatvíz, rögtön jöttek a fájások is (pedig egész nap semmi jele nem volt) és pontban a kiírt napon megszültem.

2012. szept. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!