Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen kezd el gömbölyöd...

Hány hetesen kezd el gömbölyödni a poci?

Figyelt kérdés
2008. máj. 16. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:

szia!!

nekem már a 9 héttől látszódott a kis gömbölyeg :) akkor még csak ruha nálkül, most a 12. hétben járunk és bizony van már pocim :) aminek nagyon örülök :) szóval sztem ez alkat és ember függő.

2008. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez alkatfüggő, nekem a 15. hét körül kezdett kicsit látszani, de a 20. hét után indult be a rohamos növekedés.

31 hetes kismami

2008. máj. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én most 4hetes vok,és alig várom már hogy látszódjon.
2008. máj. 16. 18:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia teljesen egyén függő, én 10 túlsúllyal lettem babás, és már a 3. hónapban sokan rákérdeztek, sógörnöm szintén túlsúllyal kezdett neki kb a vége felé volt akkora mint most nekem 23. hét. De én is nagyon örültem hogy látszott, sógörnöm pedig irigy volt :))))

Viszont ő már 2 hete megszült és hordja a régi cuccait,

én valahogy nem hiszem hogy én is így leszek :((

De nem baj, nem érdekel, csak is ő számít a kislányom

Ne aggódj puszi

2008. máj. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm,és sok boldogságot kívánok!!
2008. máj. 16. 20:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Én most 9hetes vagyok,de már bőven lehet látni,hogy van poci :) De ez tényleg változó,hogy kinél mekorra a poci.
2008. máj. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 9 hetes vagyok, és már látszik bőven, anyósom is megjegyezte:D A doki szerint ez még a puffadástól van 90%-van és mondjuk 10% a baba miatt, aztán 3-4 hét múlva már teljesen a baba miatt lesz:)

Szóval nem kell sokat várnod, akkor sem, ha még az elején vagy!

2008. máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké,köszi a biztatást.Nincs amúgy ezzel semmi gond,csak azért kiváncsi vagyok,hogy mégis mikor és,hogy milyen lesz.Puszi minden várandós kismamának és mindenkinek sok egészséget!!
2008. máj. 22. 22:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!