Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Talán 5hetes terhes lehetek,...

Talán 5hetes terhes lehetek, mi a következő lépés? Nincs nőgyógyászom, de szeretném tutira tudni, hogy kisbabát várunk.

Figyelt kérdés
Elég ha először a háziorvostól kérek egy vérvizsgálatra beutalót? Persze aztán irány egy nődoki, de ha be kell jelentkezni az 2hét is lehet és addig nem bírom ki a bizonytalanságot
2009. aug. 1. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy biztos benne hogy terhes vagy, csinálj egy terhességi tesztet, és utána irány a nőgyogyi (előbb hívd fel). Minek mennél külön még a házidokihoz? Ha elmész a nőgyogyihoz úgy is ad beutalót laborra.. Minek kétszer sorba állni, szerintem tök fölösleges.
2009. aug. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha tesztelsz és két csik lesz akkor tuti terhes vagy ,meg aztán fogod érezni a változásokat is.
2009. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi,a teszt pozitív,de azért jó lenne tudni,hogy minden rendben vele.A nőgyogyi még két hétig nem ér rá,azért gondoltam a háziorvost...
2009. aug. 1. 21:05
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A háziorvos nem küldhet el béta HCG vizsgálatra, mert nem az őhatásköre, csak a nőgyógyász adhat rá beutalót ( ha ad!! ) , nekem a 16.hétig semmi vérvizsgálatom nem volt, csak uh 2-3 hetente és SZTK-ban.

Sztk-s dokihoz te is elmehetsz, akár már hétfőn, hogy biztos legyél a terhességben. Ugyanúgy vizsgálnak, mint a magándoki, nem kell rosszat feltételezni róluk!


31hetes pocis

2009. aug. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!ÉN a + tesztem után még aznap délután mentem el az sztk-ba.Nagyon rendes volt a doki.Még csak a petezsák volt látható,visszahivott 1 hét múlva és akkor már volt szivhang is.
2009. aug. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Terhességi teszt (ezt már meg is csináltad), utána SZTK, ha a nőgyogyid még 2 hétig nem lesz. Én is így csináltam. Nem lenne jó még 2 hétig várakoznod szerintem.
2009. aug. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem értem,nekem mikor pozitiv tesztem volt,mindenki azt tanacsolta hogy még nincs értelme menni dokihoz,várjak legalább 7-8 hetesig,s akkor biztosat fog mondani a doki is.Holnap leszünk hét hetesek és csak a hét folyamán fogunk elmenni.
2009. aug. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen a doki már ki tudta tapintani, mert megnagyobbodott valamennyire a méhem, szerintem elmehetsz már most a napokban.
2009. aug. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az csak jó, ha minél hamarabb elmész, mert így legalább kizárható lesz a méhen kívüli terhesség.

Én sem vártam sokáig, és nem bántam meg. A szívhang utána is tapasztalható lesz, de addig is nyugodtan telnek majd a napjaid. Szerintem menj minél hamarabb.

2009. aug. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,közben kiderült,hogy 5-6hetes lehetetek,pulzált a kicsi szive,minden ok!!!!
2009. aug. 9. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!