Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már meg fogják tudni mondani...

Már meg fogják tudni mondani a nemét?

Figyelt kérdés
Voltam a dokimnál 18 hetes uh-n. Gyönyörű szépen fejlődik a kismazsolám, és olyan szépen mutogatta a fenekét, hogy öröm volt nézni. A genetikaira 2 hét múlva kell mennem, akkor már fogják tudni mondani a nemét? A dokim szerint most még nem látni, de a genetikai nagyobb felbontású lesz.
2008. máj. 16. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ha ő is akarja, akkor igen. Nekünk már a 18 hetesen megmutatta magát.

31 hetes kismama

2008. máj. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy fekszik,megmondják a nemét.A mi mazsolánk már 27 hetes és még mindig takargatja magát:(
2008. máj. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, 16 hét után ha úgy fekszik, látni:-)

Sok sikert:-)

2008. máj. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is csak a 30. héten mutatta meg a nunit,de akkor aztán nagyon beterpesztett:)
2008. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 12 hetsen gyanították,h valószínű,h fiú aztán a 18 hetes 4-den mondták,h tényleg az.Sztem neked is meg fogják már tudni mondani.33 hetes kismama
2008. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia

Nekunk is megmutatta a babaoca a 16.heten a kukacat,de ez tenyleg csak attol fugg,h O akarja e vagy nem,ha nem ugy fekszik,akkor nincs mit tenni.A baratnom 32 hetesen tudta meg,h fiu lesz,hiaba volt 4 d-s uh-n ott sem akarta megmutatni a futyiket.

Nagyon boldog babavarast kivanok

24 hetes kismama

2008. máj. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 12 hetesen tisztán látszott, hogy kukis.
2008. máj. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!