Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusz után mennyi időt...

Abortusz után mennyi időt kell kórházban lenni, ha még eddig nem volt abortuszom?

Figyelt kérdés
Valakitől azt hallottam h n reggeltől délutánig, de van olyan aki két napot mond.

2012. szept. 20. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nekem soha nem volt abortuszom de itt nálunk reggel jönnek és este vagy másnap mennek haza.
2012. szept. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint eltérő! Attól függ, hogy milyen állapotban vagy a műtét után, volt-e valami komplikáció....stb...
2012. szept. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk nekem missed ab.-om volt, én véreztem is, szóval nem ugyanaz, de voltak abortuszra várók is, és annyi ideig voltak bent, mint én! Szerintem kórház függő a dolog, én vidéki vagyok!

Reggel bementem, 11 körül kerültem a műtőbe, 2-3 óra megfigyelés, és délután 4-kor már otthon voltam!!

2012. szept. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Nekem volt már 2 is. Ha nem volt semmi gond, én mind2x délután már haza mehettem.
2012. szept. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha még nem szültél és nem is volt abortuszod akkor 2 nap mert első nap egy növényi pálcikát helyeznek fel délelőtt amitől tágulásaid lesznek másnap végzik az abortuszt amit délelőtt megcsinálni egy 15 perces altatással és aznap délután már mehetsz is haza nem nincs panaszod.... kb ennyi
2012. szept. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
még nem szültem és nem is volt abortuszom de akkor mennyit kell bent lenni egy napot vagy kettőt, én miskolcra mennék ott, hogy szokták csinálni?
2012. szept. 20. 18:40
 7/10 anonim ***** válasza:
szia 2 nap ha még nem volt előtte abortuszod első nap lamináriát nem biztos hogy jól írtam tesznek fel ez elég kellemetlen fájdalmas de csak pár pillanatig utána másnap megcsinálják altatásban a beavakozást és ha nincs gond délután mehetsz haza
2012. szept. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na akkor pont el tudom mondani h Miskolcon h megy...REggel bemész délelőtt megkapod azt az amit az előttem író is írt nem tudom én se pontosan a nevét de vmi növényi pálcikának mondják azt érzéstelenítővel adják fel elég kellemetlen meg kicsit fáj is de tényleg csak egy pillanat aztán más a műtétet másnap csinálják meg délelőtt...mivel altatnak de csak 15 percesen így aznap mehetsz haza délután ha nincs nagyon erős vérzésed vagy más egyéb panaszod...Így neked ez 2 napig tart egyik nap reggeltől másnap délutánig így vinned kell minden szükséges dolgot magaddal...pl köntös, hálóing, pizsama, betétet feltétlenül vigyél meg ilyenek tényleg ilyen általános dolgokat...ja meg rendes széles bugyit. Remélem tudtam segíteni!
2012. szept. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon sajnálom! Ez a legszörnyűbb dolog! Ne...
2012. szept. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem lehetne a 615.? [link]

Akárki akármit mond, belőle is ilyen baba lehetne. Annyian kaptak családot, és boldogok, hogy élhetnek!

Az abortusszal magadat is tönkre teszed, a lelkednek nem lehet hazudni, csak az eszednek.

Nagyon sajnálom, hogy válságban vagy. A miskolci kórházat (a megyeit) ismerem, ott szültem én is. Olyan szívesen segítenék neked más utat találni, akár anyagiak, akár más a gondod-bajod, ami miatt az abortuszra gondoltál. Nem akarod leírni,miért? Hátha találnánk rá megoldást, és akkor nem kellene magadat tönkretenned, no meg a babád is élhetne.

2012. szept. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!