Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesten a Bajcsy Kórházban...

Tibor215321 kérdése:

Budapesten a Bajcsy Kórházban kaptatok időpontot a 20. heti uh-ra? Normálisak az ott dolgozók?

Figyelt kérdés

még 1,5hét mire mehetek az afp-re és ha megérkezik csak utána telefonálhatok időpontért a Bajcsyba azt mondta a védő nő viszont félek kapok -e időpontot majd hirtelen. Állítólag sokan járnak oda...

Területileg oda tartozom egyébként.


2012. szept. 14. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!

A Bajcsyban a legjobb minőségű az uh gép,és ha kifogod a női szonográfust,ő egy tündér. Mikor először mentem oda,én is a 20.hetire,úgy ledöbbentem,képet is nyomtatott és nagyon alaposan átnézte a kicsit. Tőle tudtam meg,hogy csajszim lesz,és utána még voltam nála,mert bekerültem,ahol megnézett,és akkor is nagyon jópofa volt és rendkívül kedves. Van egy másik is,egy pasi,őt nem tartom annyira kivételesen szimpatikusnak,de ellenszenvesnek sem. Egyébként jól jársz a Bajcsyval,tele van remek szakemberekkel,és egy-két nővért leszámítva mindenki nagyon kedves. Ezért is járnak oda sokan. Én ott fogok szülni,remélem,hogy nemsokára ;)

Szóval ne izgulj,teljesen jól jártál,hogy oda jársz majd =)

38hkm

2012. szept. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak ismételni tudnám az előző hozzászólót. Annyi a kiegészítésem, hogy semmi gond, ha már nem tudnak időpontot adni, akkor bemész (amelyik napra megbeszéled telefonon velük) és téged hívnak be az időpontosok után. Szerintem nem hagynak kint senki kismamát!Az első alkalommal nekem is csak így tudták megoldani, utána már voltak rendesen időpontjaim.

37 hkm

2012. szept. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az uh képért kellett fizetnetek?
2012. szept. 15. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem kellett,ingyen adta,ma viszont nem adott =( Gondolom azért,mert úgyis annyira lent van a baba feje,hogy nem látszik belőle semmi. De akkor kétszer,mikor adott,mind a kétszer ingyen volt. Kérni se kellett.
2012. szept. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!