Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ott a baba vagy nem?

Ott a baba vagy nem?

Figyelt kérdés

5 hét 5 naposan állapította meg uh-n a doki. elő embryo stb.

vannak tüneteim, rosszullét, cicim nagy, most töltöm vasárnap a 10. hetet, de nem igazán tudom mi van, mert akkor az uh-n mégcsak én egy kis fekete foltot láttam. Hétfőn megyek dokihoz és félek hogy nincs is ott. Hülye vagyok?


2008. máj. 16. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Igen! :)

Ha a doki megállapította, akkor ott a baba!

2008. máj. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy hülye, csak aggódsz, minden bizonnyal nagyon szeretnéd ezt a babát. De ha a dokid is igazolta, hogy ott a picur, meg tüneteid is vannak, minden bizonnyal ott az a kis pocaklakó is! Ne aggódj, élvezd az áldott állapotot, mert tényleg az. Szép várandósságot és sok boldogságot neked!

32 hetes kismami

2008. máj. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, mostmár hétfőig csak kibírom. 2 évi probálkozás után nagyon akarom az igaz.
2008. máj. 16. 11:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Ott van a baba a pocakodban ne izgulj!!!

Amikor En mentem nekem petezsakot latott,es 5 het mulva kellett visszamennem,addig izgultam,h mi lesz,de minden a legnagyobb rendben,mint ahogy nalad is!

Boldog babavarast kivanok

24 hetes kismama

2008. máj. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm. Jön a párom is most kért szabit, mert nem akartam egyedül.
2008. máj. 16. 11:58
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Ilyenkor még csak ennyi látszik!
2008. máj. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

lehet nem annyi dős vagy mint amennyit mondd,mert én betöltött hat hetesen voltam uh-n és akkor már 5mmes kis babszembe volt(fehér)a sötét peteszákban vagy,hogy mondják...nekem mindig magzatvízként mondta meg méhként..szval 5-6hetesen már nem csak feketeséget kéne sztem látni,de ha megállapította a terhességet,meg egyébként is első vizsgálat után el kellett volna egy laborvizsgálatra küldenie ahol a hcg-t megállapítva ha pozitív akkor ott a baba.ezt mindenképpen meg kell tennie!!!10hetesen pedig már jócskán ott kell legyen szívveréssel stb..

Ne aggódj biztosan ott van,ha idegeskedsz az nem segít csak nehezíti az ő fejlődését is.Szval sok sikret,drukkolok:)32hetes kismama

2008. máj. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 5 hét 3 naposan állapították meg uhal, hogy babás vagyok. Egy 2 mm-es pulzáló pötty volt csak:-)

És én nem láttam utána a 12 hetes uhig, és igen, néha nekem is eszembe jutott, hog yott van-e még egyáltalán, mert nekem semmi tünetem nem volt. De elhessegettem, és mindig arra gondoltam, hogy persze, minden rendben lesz:-)

És rendben is van, 37 hetesen még egyben vagyunk, boldogan:-)

Élvezd ki, mert rettentő hamar elmegy a 40 hét, nem kell igzulni, csak élvezni:-)

2008. máj. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó biztos csak túlaggodom. köszönöm a válaszokat.
2008. máj. 16. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!