Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes terhes vagyok, kb....

22 hetes terhes vagyok, kb. Egy hete egyszerűen nincs étvágyam, úgy kell magamba erőltetni a kaját, semmit sem kívánok. Mitől lehet ez? Valami betegség kerülget?

Figyelt kérdés
Eddig sem voltam egy zabálós, még csak 2kg-t híztam, de a baby megfelelően fejlődik. Mit egyek, hogy megjöjjön az étvágyam? Gravidát szedek.
2008. máj. 16. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
hátez elég nehéz. próbálj meg sok gyümölcslevet inni. Ha pedig esetleg a mc donaldsos hambi kell menj venni, mert én az meg tudom enni, akkor is ha más nem kell. gyümölcsöt, zöldséget mindenképp egyél, akkor nem lehet baj.a hízás pedig nem kötelező. csak a babára hízol úgy tűnik.
2008. máj. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én mindig hallgattam a testemre. Akkor is, amikor nem voltam kismama, meg most is. Ha nem kívánok semmi kaját pár napig, akkor nem szem és kész. A folyadékra azért figyelek, de semmi egyéb. Eddig minden rendben velem is, a babóval is, tökéletes a vérképem, szóval nem hiszem, hogy lenne miért aggódni. Hiszek abban, hogy a testünk pontosan tudja, mire van szükségünk. Igaz, épp így hallgatok rá akkor is, ha bármit megkívánok. Ha gyümölcsöt, akkor azt, ha csokit, akkor azt. Én sem híztam meg, minden teljesen ok.

Merj hinni a testednek!

32 hetes kismama

2008. máj. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, eddig is így étkeztem, amit megkívántam meg is ettem, de ilyen még nem volt, hogy ennyire ne kelljen semmi... remélem semmi komolyabb baj nem lesz, majdcsak tudok újra enni.
2008. máj. 16. 11:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én ugyanebben a cipőben járok(kb 1 hete).Bár eddig sem voltam nagy étvágyú. Szinte semmit nem eszek egész nap,de a baba nagyon szépen fejlődik. Én most inkább ennek a melegnek tudom be.


Üdv:

31 hetes kismama

2008. máj. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Képzeld, én 17 hetes vagyok és én az elejétől fogva nem nagyon kívánom az ételt, még mindig -2 kilónál tartok. A dokim azt mondta, hogy nem gond, majdcsak elindul a súlyom. Sok gyümölcsöt és zöldséget ajánl.
2008. máj. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!