Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mehetek strandra 30 hetes...

Mehetek strandra 30 hetes babásan, pl. a margitszigetire? És fürödhetek élménymedencében? Semmi panaszom nincs, teljesen rendben van minden.

Figyelt kérdés
2008. máj. 16. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi most voltunk pihenni egyet.

Voltam a medencében, a pezsgőfürdőben,semmi bajunk.

Sőt szerintem a babó élvezet nagyon,,mert érezte,hogy ez jó!:)

A termál fürdő nem ajánlott,mert a benne lévő ásványok,felszívódnak a bőrödön keresztül,ezt inkább hanyagold!

Boldog babavárást!

34 hetes kismami

2008. máj. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amíg a méhszáj zárva van addig nyugodtan lehet fürdeni.A terhesség nem betegség!
2008. máj. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem mehetsz, de ne menj a meleg vizű termálba, mert az árthat, és a kórokozók is jobban tenyésznek benne. De előtte szerintem kérdezd a dokidat, és kérj egy méhszájvizsgálatot, hogy teljesen zárt-e a méhszáj! Ha minden rendben van, szerintem nyugodtan mehetsz. Ja és bárhová leülsz, mindenhol tedd magad alá a törölközőt! Jó szórakozást, és boldog babavárász, könnyű szülést!
2008. máj. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem mehetsz, de ne menj a meleg vizű termálba, mert az árthat, és a kórokozók is jobban tenyésznek benne. De előtte szerintem kérdezd a dokidat, és kérj egy méhszájvizsgálatot, hogy teljesen zárt-e a méhszáj! Ha minden rendben van, szerintem nyugodtan mehetsz. Ja és bárhová leülsz, mindenhol tedd magad alá a törölközőt! Jó szórakozást, és boldog babavárást, könnyű szülést!
2008. máj. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért óvatosan az élmény medencével, nehogy valaki a sodrásnál megrugja a pocKODAT.Szerintem én ott a helyszínen folytanám meg az illetőt a vízben...
2008. máj. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!