Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már kettő uh-on is egy héttel...

Már kettő uh-on is egy héttel idősebbnek ír a gép a baba méretei alapján. Így lesz egész terhességem alatt? Nem baj ez?

Figyelt kérdés
9+5hetesen 10+4hetesnek írt, tegnap 11+2hetesen 12+4hetesnek írt az uh gép. A doki szerint nem gond, de ennyivel lezártuk a témát. Nem lesz ebből késöbb gond? Óriás babám lesz? Lehet, hogy késöbb módosítják a szülés dátumát?
2012. szept. 18. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy 1 héttel hamarabb fogant,ezért "nagyobb" a kicsid. Ne aggódj,nem lesz óriás babád!! Ezzel semmi gond! 1 hét miatt szerintem nem fogják módosítani a dátumot,bár ez doki függő!

Nekem 1 éve a 36. heti uh-n kisebb volt a fejmérete és a combja a szokásosnál,egyik 3 a másik 1 héttel. Végül teljesen jó méretekkel született meg időre.

Most az 1. uh-n 3 nappal kisebb volt a babám,a 12. hetin pont akkora volt,mint amekkora kellett hogy legyen,majd a 18. hetin már 3 nappal nagyobb volt :-)


Szép babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv: 3 lányos,19hkm

2012. szept. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Középidőben fogant, uh-al figyelte a doki a peteérést.

Ha nem lesz belőle baj, akkor meg csak nőljön! :):):) Jobban kétségbe lennék esve ha kisebb lenne mint kéne...

2012. szept. 18. 11:39
 3/5 gabszem ***** válasza:
semmi jelentősége szerintem. Előfordulhat hogy nagy baba lesz. Nekem is a terhesség elejétől mindig hetekkel nagyobbnak saccolták... Ettől függetlenül csak 1 nappal hordtam túl. Mondjuk 4080 kg lett és 56 cm.
2012. szept. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is a 12. héttől 1 héttel nagyobb, mint amekkorának "lennie kéne". De ez azóta is tartja magát. Ne aggódj. :) Nem lesz óriás baba, nekem se nőtt tovább az egy hét plusznál. :) 32 hetesen 2275 gramm volt, picit nagyobb, mint az átlag, de én ennek csak örülök! :)


36 hkm

2012. szept. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem pont így volt, mindig egy héttel járt előrébb, mint a menstruációs időpont. Azt mondta a szonográfus, hogy ez nem probléma, az a lényeg, hogy ezt az 1 hét előnyt a terhesség végéig megtartsa, mert az azt jelenti, hogy nincs visszaesés saját magához képest.

Nem lett óriás baba, 3.830 g-mal született kisfiam lett, és pontosan az ultrahang szerinti kiírt napon született. Mensi szerint szeptember 6-án kellett volna érkeznie, uh méretek alapján szept. 1-jére vártuk, s úgy is jött. :-)

2012. szept. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!