Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elevitet a nap bármely szakába...

Elevitet a nap bármely szakában belehet venni?

Figyelt kérdés
Ugy értem hogy mikor én elkeezdtem szedni reggel szedtem...csak ma kimaradt...belehet venni délután ? vagy ugy szedjem mindig ahogy elkezdtem....vagy a nao bármely szakában amikor éppen eszembe jut?!
2009. júl. 31. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Reggel kéne bevenni reggeli közben. Én 19 hetes terhes vagyok, és mostmár csak két naponta szedem. Semmi baj nem lesz akkor se ha most veszed be, és akkor se ha a mai napot kihagyod. Cserébe egyél egy kis gyümölcsöt :-) :-)
2009. júl. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
rendben ....köszönöm
2009. júl. 31. 18:24
 3/8 A kérdező kommentje:
bár én még nem vagyok elvileg terhes csak szeretnénk és aztmondják már akkor is lehet szedni.meg nekem sajnos nagyon egy oldalu a táplálkozásom.
2009. júl. 31. 18:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!Én egy 7 hetes kismama vagyok.Az Elevitet 2 hete szedem.Nálunk a gyógyszertárban az Elevit vásárlásakor felhívják a vásárlók figyelmét,hogy csakis reggel vegye be és mindenkép egyen is,mert különben gyomorpanaszokat okoz!

Nem számít ha kihagysz egy napot!SŐT!A barátnőm nem rég szült.4kg32-vel született a babája.Eltörték a baba vállát,hogy kiférjen!A nőgyógyász neki azt mondta,hogy nem kellett volna minden nap szednie az Elevitet,mert attól lett ilyen nagy a baba.(Barátnőm elég kistermetű).Egy volt kolléganőm pedig most jött ki a kórházból.Ő 8 hónapos terhes,naponta szedte az Elevitet és vesepróblémái lettek.Katéterezni kellett.Konzultáltam már erről én is a nőgyógyászommal és ő mondta,hogy elég 2-3 naponta szedni.És bőven ráérsz akkor ha már terhes leszel!A lényeg,hogy nem baj ha kihagytad,ne vedd be délután!Nem szabad túlzásba vinni!

2009. júl. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Szia! Én mindíg ebédkor veszem be, mivel tele van zsírban oldódó vitaminokkal, melyeknek a lebontásához "rendes" étel kell.

Egyébként nincs kikötve, hogy mikor vedd be, mivel vitamin és nem gyógyszer!

31 hetes vagyok, mindennap szedem, a babám az átlagnál kisebb súlyú. Napi 1 szem vitamintól nem lesz óriásbébi és az anyuka sem fog elhízni.Az étkezésre kell odafigyelni, hogy ésszel és mértékkel, nem amennyi éppen belénk fér, mert kettő helyett eszünk, akkor nem lesz óriásbaba.

2009. júl. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Az elevit tájékoztatójára rá van írva, hogy átmenetileg délbe és este is be lehet venni, de a reggelivel javasolják bevenni. Ha kimarad egy szem szerintem, nem lesz baj, ha holnap reggel veszed be.

Én már több mint 3 hónapja szedem, nem híztam tőle, a baba normál méretű és székrekedésem sincsen (minden nap enni kell valamilyen gyümölcsöt, zöldséget).

2009. aug. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapig szedtem az elevitet, aztán a doki mondta hogy ne szedjem, mivel nem vagyok egy kis termetű , a párom se és nem szeretnénk óriás babát. Teljesen elég a szervezetemnek annyi vitamin amennyit a gyümölcsökkel, zöldségekkel beviszek a szervezetembe. Minden vérképem jó lett. Egyébként én sem mindíg reggel vettem be, mert volt mikor délbe keltem, és akkor csúszott a reggeli is, és csak miután ettem akkor vettem be.
2009. aug. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2009. aug. 1. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!