Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jóslófájások jelentkezhetnek...

Jóslófájások jelentkezhetnek 5 percenként?

Figyelt kérdés

37. héten vagyok. Tegnap éjszaka erős méhösszehúzódások kezdődtek. Már kb a 28. héttől vannak méhösszehúzódások, de ez valahogy más volt. A derekamnál kezdődött és úgy keményedett meg az egész hasam, és olyan görcsösen fájt 10-15 mpercig, majd 5 percenként újra jött. (órán figyeltem). Se nem sűrűsödtek, se nem ritkultak akkor. Aztán visszafeküdtem, gondoltam, ha csak jóslók,akkor el fogok tőlük tudni aludni, ha nem, akkor irány a kórház. Összesen kb 1 órán át éreztem kitartóan jelentkeztek, majd ez után kezdődtek ritkulni. Ma is volt már többször méhösszehúzódás, de csak a "rendes" idáig megszokott, nem a "görcsös" , mint este.


Az volt a gyanús, hogy nem nagyon hallani olyant, hogy rögtön 5 perces fájásokkal indulna a szülés, ezért gondoltam, hogy ez még nem valószínű...

Másnál is volt már ilyen?


2009. júl. 31. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősünknek aki most kb 37-38 hetes a múlt héten volt egy nap 10 perces fájásai, de aztán elmúltak. Még mindig egyben vannak.

Szerintem hívd fel a dokidat, ő megmondja tutira hogy bemenjél-e vagy sem.

Minden jót, nemsokára könnyű szülést kívánok!

30 hetes kismami

2009. júl. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Milyen érdekes.......én is a 37.hétben vagyok és ugyanez volt éjjel csak nekem 10 perces volt! Elkezdett fájni a derekam és kinyomta magát a picúr és akkor "tetőzött" a fájdalom majd elmúlt 10 perc múlva megint......ja hozzáteszem tegnap reggeltől fájt a szeméremcsontom is nagyon!Neked hol fájt?Mert nekem a derekam és körbe fájt végig de amikor "tetőzött"akkor a szeméremdombnál fáj nagyon!Kíváncsi vagyok a válaszokra mert én segíteni nem tudtam hisz én sem tudom mi van?! :)

Mikorra vagy kiírva?

Boldog babavárást erre a pár hétre:)))

2009. júl. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a szülésznőm, hogy ha elmúlnak akkor csak jóslók. Ha mégsem tudnámeldönteni, akkor üljek bele egy kád meleg vízbe, és ha elmúlik akkor jósló, ha nem akkor irány a kórház.

L.38h

2009. júl. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem a derekamtól indult a fájdalom, és a szeméremcsont felett feszített, fájt, és a hüvelyben is éreztem nyilallást, szurkálást. Szerintem a méhszájat edzette. Egyébként úgy hallottam, hogy az enyhe esti hidegfront hatására nagyon sokan megszültek.
2009. júl. 31. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!