Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Györben megyek a 16. hétben...

Györben megyek a 16. hétben az afp-re, ami melett még jobban rámennek a Down-kórra! Jó az időpontom?

Figyelt kérdés
Ez 6500- ba kerül! Volt valaki ilyenen? 15+2 hetes leszek, jó az időpont? Mert azt olvastam, hogy a sima afp-re 16. hét után kell menni, de a dokim adta ezt az időpontot, aki tudja, hogy erre a tripla-tesztre megyek!!
2008. máj. 15. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó, mert Győrben már nem 16, hanem 15 hétre csinálják az afpt. Én nem mentem el triplatesztre, a laboros is azt mondta, teljesen felesleges...

Úgyhogy ne izgulj, az időpontot tök jó!!!:-)

2008. máj. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!


én is voltam triplateszten. Én 15 + 3 hetesen voltam. Nekem jók lettek az értékeim. ne izgulj!

2008. máj. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az jo nyugi.én csak jővő héten megyek.kihez jársz dokihoz?
2008. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Papp Zsolthoz!! Csak itt mindenhol azt olvastam az afp-ről, hogy ha korán mész, akkor kevesebb lesz az érték, ami nem jó! És, hogy a betöltött 16. hét után kell menni! Köszi!!!
2008. máj. 15. 19:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!