Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedjem még az elevitet?...

Szedjem még az elevitet? Meddig érdemes?

Figyelt kérdés
Most kihagytam két hetet, mert kíváncsi voltam ha nem szedem mennyit (kilót) szedek fel. Így csak fél kiló jött fel két hét alatt, amúgy másfél-kettő. Kb. 2 hétre elegendő tabletta van még. Ha azt még beszedem és utána már nem veszek az baj? Most már itt a gyümölcsszezon, inkább azt ennék. 30 hetes kismama
2008. máj. 15. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én helyedben szedném szoptatás során is.De te tudod...Érdemes megkérdezni egy orvost is...boldog heteket:)
2008. máj. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 12. hétig tanácsos szedni, de tél is volt, stb, most viszont már simán abbahagyhatod, itt a gyümölcsszezon!
2008. máj. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elég ha szedsz most csak folsavat, vastartalmú gyümi-zöldség, magnéziumot potold, hogy a lábad ne görcsöljön, de szerintem már nem szükséges, csak figyelj az étkezésre.
2008. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én dokim csak első harmadban javasolta, ill mondta, h szedhetem a szoptatás során is. A második és harmadik trim-ben nem kell, csak fölöslegesen növeli a baba súlyát.
2008. máj. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!