Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Munkanélküli vagyok már 3...

Munkanélküli vagyok már 3 hónapja és a napokban tudtam meg hogy terhe vagyok. Szeretném meg tudni hogy most kaphatok e Gyest vagy valami mást?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 06:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen kaphatsz, alanyi jogon járó GYES-t és családi pótlékot. A GYES nem tudom mennyi Kb. 30000 t lehet, a családi pótlék 11000 ft körül. Teljesen pontosan nem tudom én TGYÁS-t kapok meg 3 gyerek után családi pótlékot!
2012. szept. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

gyest és családi pótlékot= 37850 ft havonta

egyszeri anyasági segély ha megjelentél legalább 4 terhesgondozáson= 64500 ft

és attól függ hol laksz,egyes helyeken mint nálunk lehet igényelni kelengyetámogatást ami utalvány, vagy pénz,na meg a gyerekvédelmi kedvezmény ami tárgyhó július,és november hónapban 1 szer 5000 ft..


ennyit tudok !

2012. szept. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na erről a gyermekvédelmi kedvezményről még nem is hallottam! Ez hogy jár? Csak a születés évében? Hol kell igényelni?
2012. szept. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én a városházán igényeltem ott ahol a kelengyét is.

mindenhol lehet igényelni,

van rendkívűli, rendszeres,és egyszeri gyerekvédelmi támogatás.

érdeklődj a hivatalban.

előző voltam

2012. szept. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

jah azt elfelejtettem írni hogy ez majd igazából ha óvodába kerül a gyerek meg iskolába lesz érdekes.

mert ezzel a kedvezménnyel ingyen vagy olcsóbban étkezhet a gyerek, vagy olcsóbb vagy ingyen könyvtámogatás jár.

2012. szept. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Huhh, köszi. De ettől függetlenül már születéstől kezdve igényelhető ugye?
2012. szept. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
köszönöm a segítségeteket ha még tudtok valamit írjatok ezen az oldalon mindent meg tudhatok a támogatásokról 2012ben
2012. szept. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
2012. szept. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

köszönöm a segítségeteket ha még tudtok valamit írjatok ezen az oldalon mindent meg tudhatok a támogatásokról 2012ben

[link]

2012. szept. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!