Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Több, mint 2 hetes vérzéskésés...

Több, mint 2 hetes vérzéskésés,15 napja + teszt, s az UH szerint csak 4mm-es felritkulás.2 napja vérzek, így most feküdnöm kell és magne b6-ot szedni. Miért ilyen kezdetleges?

Figyelt kérdés
lehet, hogy elhalt a magzat? ennél már előrébb kéne tartanunk, hiszen 15 napja pozitív a teszt! az orvos szerint még korai terhesség lehet, de akkor nem lenne már olyan rég óta pozitív.
2012. szept. 12. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennyire nem értek hozzá. Mit jelent az, hogy 4mm-es felritkulás?

Nekem is 2 hete pozitív a teszt. Vérzés alapján már 7 hetesnek kéne lennem, de mág csak petezsák és szikhólyag látható. Kb. 5 hetesnek felelek meg. Kicsit félek, mert az első terhességemnél nem volt ilyen.

Mikorra hívott vissza a doki?

2012. szept. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

elvileg így kezdődik egy terhesség. ott fog kialakulni a baba. de 15 nap alatt csak ennyi? ez az én félelmem.

ma megyek orvoshoz, s jövő csütörtökön UH-ra.

2012. szept. 12. 10:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Tehát akkor még nincs petezsák, ugye?

Amikor először mentem dokihoz, csak annyit mondott, hogy kicsit nagyobb uterus és lehetséges terhesség. 2 hét múlva menjek vissza. 2 hét múlva meg azt látta amit már írtam. Most megint 2 hetet várnom kell, pedig azt hittem, már lesz szívhangja is. A várakozás a legrosszabb :(

Addig ne aggódj szerintem, amíg minen vizsgálatra növekszik egy kicsit.

2012. szept. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!