Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 napja késik, teszt pozitiv,...

10 napja késik, teszt pozitiv, a BÉTA HCG 14,9. Akkor most terhes vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés
Kb. 5 hetes lehetek, most szerdára van UH-ba időpontom, de péntek este begörcsöltem, kicsit véreztem, ma már semmi nincs. Akkor levették a BÉTA HCG-t, de 14,9 lett.Mostmár nem értem hogy mi van..szerintetek?
2012. szept. 9. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sajnos már nem vagy terhes:( Nekem 5hetesen már több ezer volt a hcg-m.Az nem jó ha ennyire alacsony a hcg.Találtam egy oldalt:

[link]

2012. szept. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is ne vedd 100%-nak amit mondok, inkább várd meg az eredményeket!!!


14,9 ÉN SZERINTEM kevés

A tippem az lenne hogy mivel be is görcsöltél és véreztél hogy elvetéltél.

De azért reménykedjünk hogy van még remény magzatmegtartó injekcióra.

Remélem valaki más tud bíztatóbbat mondani!:(

2012. szept. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az a baj, hogy márciusban ugyanígy jártam, de akkor "ömlöttem", most meg semmi.Akkor a HCG vérteszt 6mlU/ml volt.Még reménykedem...szerdán megtudok mindent. Ha valaki járt még így, írjon.várom! Köszike
2012. szept. 9. 18:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!