Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha pisiléskor fáj...

Normális, ha pisiléskor fáj az alhasam?

Figyelt kérdés
Nem egyszeri alkalom, már egy ideje így van. Mikor elkezdek pisilni, kb. olyan érzés, mintha órákon át visszatartottam volna, és ahogy jön, egyre jobban fáj ahogy kiürül a hólyagom. Természetesen nem tartom vissza, sőt azt se várom ki, hogy nagyon kelljen már, de általában úgy van, hogy egyszercsak rámtör, és akkor megyek is, mert mindjárt bepisilek. 17hkm
2012. szept. 11. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

17 hkm? Ez mi akar lenni:)


Egyébként nem normális, lehet van valami gyulladásod, de nem vagyok urológus. Menj el, meséld el neki, ő majd ad egy rendes választ, hogy mit kéne tenned.

2012. szept. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

off: A "khm" a a "hkm" akar lenni, gondolom hogy 17 hetes kismama.


Nem, nem normális érzés, feltétlenül beszéld meg az orvosoddal, talán felfáztál! Én ilyet akkor éreztem.

2012. szept. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
* második vagyok, az eleve "HKM" volt, bocsi, félreolvastam. :) De akkor is azt jelenti :D
2012. szept. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jól írtam, hkm, ahogy szokták. :) X hetes kismama, innen tanultam, itt sokan így rövidítik.
2012. szept. 11. 19:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ugyanilyen érzésem van, a doki vizelet tenyésztést csináltatott, természetesen minden rendben, így azt mondta, hogy bizonyára ennyire lent van a kis pocaklakó és nyomást gyakorol a hólyagomra!!!

18hkm

2012. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, remélem csak erről van szó nálam is, mert ma direkt minden pisit figyeltem, és nem mindig fáj.
2012. szept. 11. 23:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem mindig de nekem is szokott ilyet csinálni de a vizeletem negatív, szóval minden rendben. Szerintem is nyomhatja a hólyagot a kicsi. Boldog Babavárást 24hkm
2012. szept. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!