Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhesen, pisiléskor...

8 hetes terhesen, pisiléskor fáj az alhasam. Normális ez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Lehet sokáig tartogattad nem?
2010. jún. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 10 hetes vagyok, és nekem mindig pisilés után fáj az alhasam, pedig nem vagyok felfázva. Szóval ne aggódj, szerintem normális.
2010. jún. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom.Nekem csak pisilés előtt szokott feszíteni a hasam, ha sokáig tartogatom.Én a helyedben azért megnézetném.Én 27 hetes vagyok, de még soha nem fájt pisilés közben.A fájdalom mindig jelez valamit.Nekem ez felfázás gyanús, és inkább az orvos mondja, hogy nincs semmi bajod.Ha mégis, akkor meg jobb kikezelni, mert elhúzódhat, és bajokat tud okozni.
2010. jún. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen az elején, felfázásra gyanakodtam..Elmentem egybōl a védōnōhōz, vizeletet nézett. Tökéletes volt, azt mondta, hogy lehet ahogy ürül a hólyag, a magzat nyomást fejt ki a hólyagra..
2020. aug. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!